Gwiazdy

Daniel Craig w zaskakującym wyznaniu. "Odkąd pamiętam, chodzę do gejowskich barów"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
kadr z filmu "Casino Royale"

Daniel Craig w ostatnim czasie skupia się na promocji najnowszego filmu "No time to die", w którym po raz ostatni wcielił się w postać Jamesa Bonda. Udziela wielu wywiadów, w których zaskakuje wypowiedziami. W ostatnim z nich wyznał, że uwielbia chodzić do gejowskich barów.

Daniel Craig o gejowskich barach

W ostatnich tygodniach Daniel Craig to najgorętsze nazwisko nie tylko w Hollywood, ale i na całym świecie, za sprawą premiery ostatniej odsłony Bonda z udziałem aktora. Wiele osób będzie za nim tęsknić, bo choć na początku jego wybór do roli agenta 007 był dla milionów rozczarowaniem, obecnie widzowie nie wyobrażają sobie nikogo innego w tej serii filmów. Przypadł do gustu zarówno mężczyznom, jak i kobietom, które uważają go za niezwykle męskiego.

Z uwagi na promocję "No time to die" aktor udzielił już kilku wywiadów. W jednym z nich przyznał, że uwielbia chodzić do barów, w których główną klientelą są homoseksualiści.

- Odkąd pamiętam chodzę do gejowskich barów. Jednym z powodów jest to, że nie wdaję się tak często w bójki w gejowskich barach. Mam dosyć tych wszystkich agresywnych kolesi w barach hetero, którzy zamiast mózgiem myślą swoim penisem - wyznał Daniel Craig w rozmowie ze swoim przyjacielem, Brucem Bozzim, w ramach podcastu "Lunch z Brucem".

Zalety gejowskich barów

Daniel Craig w wywiadzie nawiązał do wydarzeń z 2010 roku, kiedy w Wenecji, wraz z Brucem Bozzim, zostali przyłapani przez paparazzi w gejowskim klubie Roosterfish. Jego obecność w tym miejscu wywołała burzę w mediach, co bardzo zdziwiło aktora. Stwierdził, że przecież nie robili nic złego - po prostu spotkali się, upili, a potem obaj wybrali się do baru.

- Gejowskie kluby to po prostu dobre miejsca. Wszyscy zawsze byli tam wyluzowani, wszyscy. Tak naprawdę nie trzeba było określać swojej seksualności. Było dobrze. I było to bardzo bezpieczne miejsce. Mogłem na miejscu też spotkać dziewczyny, które przychodziły tam z dokładnie tego samego powodu, co ja. Tak więc przy okazji miałem również ukryty motyw - wyznał Daniel Craig.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ostatni Bond Daniela Craiga. Wywiad z aktorem dla Dzień Dobry TVN

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/UIP

Pozostałe wiadomości