Światowa premiera "Nie czas umierać". Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Newsy z show-biznesu
Źródło: Dzień Dobry TVN
"Nie czas umierać", czyli ostatni film z serii produkcji o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w roli głównej, miał swoją uroczystą, światową premierę. Odbyła się ona w londyńskiej Royal Albert Hall. Kto wziął udział w tym wyjątkowym wydarzeniu?

Ostatnia premiera Bonda z Danielem Craigiem

Z półtorarocznym opóźnieniem z powodu pandemii koronawirusa, ale jak zwykle w obecności wielu gwiazd, odbyła się we wtorek 28.09. światowa premiera najnowszej części filmu o Jamesie Bondzie "Nie czas umierać". To piąty i ostatni film, w którym w głównego bohatera, agenta 007, wcielił się Daniel Craig.

- Mieliśmy COVID-19, więc wszystko musi zostać ujęte w odpowiedniej perspektywie. Prawda, czuję ogromną ulgę: robimy filmy o Bondzie dla kina, jesteśmy tutaj i nie mógłbym być z tego powodu bardziej szczęśliwy - powiedział podczas premiery 53-letni aktor.

"Nie czas umierać" - kto pojawił się na premierze?

W uroczystej premierze wzięli udział m.in. brytyjski następca tronu, książę Karol wraz z księżną Camillą, jego syn, książę William z księżną Kate, której kreacja zachwyciła publiczność. Wśród gości nie zabrakło najważniejszych osób z planu filmowego.

- Daniel Craig oszołomił swoją kreacją. Przyszedł w różowym garniturze, o którym wszyscy dzisiaj mówią - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Oprócz Craiga i Remiego Malika, który gra przeciwnika Bonda, na premierze pojawiły się m.in. aktorki Lea Seydoux, Lashana Lynch i Naomie Harris, reżyser Cary Joji Fukunaka oraz wykonująca tytułowy utwór amerykańska piosenkarka Billie Eilish. W Royal Albert Hall obecni byli również m.in. kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii Harry Kane i sensacyjna zwyciężczyni tenisowego turnieju US Open, 18-letnia Emma Raducanu.

Służba zdrowia na czerwonym dywanie

Tym, co tę premierę odróżniało od poprzedniej - "Spectre" w 2015 r. - był fakt, że oprócz gwiazd i celebrytów zaproszono na nią także pracowników publicznej służby zdrowia, których postanowiono w ten sposób uhonorować za ich wkład w walkę z pandemią koronawirusa. To właśnie epidemia spowodowała, że premiera "Nie czas umierać" była dwukrotnie przekładana, bo początkowo miała się odbyć w kwietniu zeszłego roku. Do regularnej dystrybucji kinowej w Wielkiej Brytanii "Nie czas umierać" wchodzi w czwartek 30.09.

Zobacz także:

Premiera nowego Bonda w Londynie. Nie zabrakło księżnej Kate i księcia Williama
Źródło: x-news

Autor: Milena Jaworska

Źródło: Dzień Dobry TVN, PAP

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości