Gwiazdy

Will Smith i jego żona żyją w otwartym związku. "Jada nigdy nie wierzyła w konwencjonalne małżeństwo"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Justyna
Piąsta
Newsy z show-biznesu

Mówi się, że każdy ma swoją definicję miłości. Taką mają też Will Smith i jego żona Jada, którzy przez wielu ludzi mogą być uznawani za niekonwencjonalne małżeństwo. Słynny aktor w jednym z najnowszych wywiadów wyznał, że on i jego ukochana żyją w otwartym związku. Dla nich wolność w relacji jest kluczem do trwania w małżeństwie.

Will i Jada Smithowie są w otwartej relacji

Will Smith i jego żona Jada są małżeństwem od 24 lat. Doczekali się dwójki dzieci, 23-letniego Jadena i 20-letniej Willow. W przeszłości ich relacja niejednokrotnie przechodziła kryzysy. W zeszłym roku głośno było o romansie żony aktora z młodym, popularnym raperem. Jednak z każdej opresji wychodzili obronną ręką.

Jak zauważyła Sandra Hajduk w programie: Po raz pierwszy Will Smith w wywiadzie dla magazynu "GQ" zdradził szczegóły swojego związku. Okazuje się, że zarówno on, jak i Jada mają liberalne podejście do monogamii.

- Jada nigdy nie wierzyła w konwencjonalne małżeństwo… Miała w swojej rodzinie osoby, które żyły w niekonwencjonalnych relacjach. Dorastała więc w sposób zupełnie inny niż ja. Mieliśmy niekończące się dyskusje na temat tego, czym jest doskonała relacja? Jaki jest idealny sposób na życie jako para? I przez większą część naszego związku wybieraliśmy monogamię, wiedząc, że to nie musi być najlepsza droga - zwierzył się Will Smith.

Will Smith o wolności w związku

Will i Jada chcą być razem, kochają się i tworzą rodzinę, ale równocześnie nie chcą się wzajemnie ograniczać. Ich sposób na budowanie relacji pozwala im na życie w zgodzie i szczęściu. Jak zaznacza aktor, ich sposób na budowanie relacji z pewnością nie jest dla każdego.

- Daliśmy sobie nawzajem zaufanie i wolność, wierząc, że każdy musi znaleźć swoją własną drogę. A małżeństwo dla nas nie może być więzieniem. I nie proponuję nikomu naszej drogi. Doświadczenie wolności, którą się nawzajem obdarzyliśmy i bezwarunkowe wsparcie, są dla mnie najwyższą definicją miłości - podkreślił aktor.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Najciekawsze role Willa Smitha

Najciekawsze role Willa Smitha
Najciekawsze role Willa Smitha

Autor:Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości