Gwiazdy

Jennifer Aniston ma sobowtóra. Nagranie Amerykanki podbija sieć, bo... trudno je odróżnić

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cover Video/x-news

Lisa Tranel, znana na TikToku jako "she_plusthree", wygląda jak siostra-bliźniaczka Jennifer Aniston. Amerykanka opublikowała nagranie, na którym wciela się w postać Rachel Green z "Przyjaciół". To wideo stało się viralem!

W zagranicznych mediach często pojawiają się informacje na temat sobowtórów gwiazd. Swojej "kopii" doczekały się m.in. Ariana Grande czy Rihanna. Do tego grona zalicza się również popularna aktorka Jennifer Aniston. Internauci odkryli bowiem, że Amerykanka Lisa Tranel jest łudząco do niej podobna.

Kim jest Lisa Tranel?

Lisa Tranel, znana na TikToku jako @she_plusthree opublikowała nagranie, w którym wciela się w postać Rachel z kultowego serialu "Przyjaciele". W oryginale gra ją właśnie Jennifer Aniston.

Kobiety są do siebie niezwykle podobne. Oczy, włosy, mimika – wszystko się zgadza. Natomiast Amerykanka wyraźnie zaznaczyła w mediach społecznościowych: "nie jestem Jennifer Aniston".

Sobowtór Jennifer Aniston została gwiazdą TikToka

Nagranie Lisy w zaledwie 24 godziny obejrzało ponad 2,5 miliona użytkowników TikToka. Co więcej, obecnie ma ponad 420 tys. "polubień" i 13 tys. udostępnień. Śmiało można więc rzec, że stało się viralem. Pod postem dominują komentarze nawiązujące do Jennifer Aniston: "Myślałam, że to Aniston", "Niesamowite", "Wyglądasz jak Aniston","Powinny się spotkać" - czytamy.

Co ciekawe to nie pierwszy raz, gdy internauci znaleźli sobowtórkę Jennifer Aniston. Przypomnijmy, że w zeszłym roku głośno było o Caitlin, która na Instagramie posługuje się nickiem - @thekindredginger.

Zobacz także:

Maneskin - ich włoski rock and roll podbija świat. Zespół wkrótce znowu przyjedzie do Polski

Manuela Michalak po 20 latach wspomina czasy "Big Brothera". "Wzruszam się do dziś, jak o tym mówię"

Jak wygląda córka Moniki Bellucci? Deva Cassel odziedziczyła urodę po znanej mamie i zaczyna karierę

Zobacz wideo: Jennifer Aniston zdradziła swoje zdrowotne triki. Aktorka omija śniadania i stosuje okna żywieniowe

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości