Gwiazdy

Jakub Tolak i Zosia Samsel wspominają poród. "To był taki obrzęd wręcz"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?

Jakub Tolak, Zosia Samsel oraz malutka Antonina pojawili się wirtualnie w studiu Dzień Dobry TVN w trakcie przeglądu wydarzeń showbiznesowych. Dumni rodzice opowiedzieli, jak wygląda ich życie po przyjściu na świat córeczki. Wrócili też wspomnieniami do chwil porodu.

Jakub Tolak i Zosia Samsel o porodzie

Na początku rozmowy Sandra Hajduk-Popińska zapytała rozmówców o to, jak wyglądał poród, bo w mediach społecznościowych określili go jako doświadczenie science-fiction.

- Ja myślę, że jak wszystkie matki w trakcie porodu powiedziałam to samo, czyli nigdy więcej. Tak jak napisaliśmy w poście, chapeau bas wszystkim kobietom, które rodziły w jakikolwiek sposób, bo naprawdę to jest przeżycie, którego się raczej nie zapomina - powiedziała Zosia.

- Jeżeli chodzi o mnie, to dla mnie to był taki obrzęd wręcz - dodał Jakub Tolak.

Antonina w trakcie wywiadu spała. W nocy też daje rodzicom odpocząć, choć sen jest mocno przerywany, bo budzi się co półtorej godziny.

Jakub Tolak i Zosia Samsel o rodzicielstwie

Młodzi rodzice podkreślają, że mają czas na ciepłą kawę i przygotowanie obiadu. Choć wiedzą, że może się to zmienić.

- Można powiedzieć, że na razie mamy takie szczęście, które polega na tym, że dziecko powoli wprowadza nas w świat tego chaosu i tych nieprzespanych nocy - tłumaczył Jakub.

Do Tosi częściej wstaje Zosia, ponieważ karmi córeczkę. Przewijaniem i innymi czynnościami młodzi rodzice się dzielą. Już planują zimową podróż kamperem do Hiszpanii.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości