Ekipa programu zaskoczyła Paulinę Krupińską-Karpiel urodzinową niespodzianką. "Marzyłam, żeby mieć te 35 lat"

Autor:
Daria
Pacańska
Urodziny Pauliny
Urodziny PaulinyDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Paulina Krupińska-Karpiel 22 czerwca obchodzi swoje 35. urodziny. To wyjątkowe święto celebrowała w trakcie programu Dzień Dobry TVN. Damian Michałowski zaśpiewał współprowadzącej "Sto lat".

Urodziny Pauliny Krupińskiej-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel 22 czerwca obchodzi urodziny. Nie spodziewała się jednak tego, co przygotowała dla niej ekipa programu Dzień Dobry TVN.

- To jest bardzo ważna data dla nas wszystkich, ponieważ nasza koleżanka redakcyjna, Paulina Krupińska-Karpiel obchodzi dzisiaj swoje urodziny - powiedział, rozpoczynając program, Damian Michałowski.

Prowadzący zaśpiewał "Sto lat", a członkowie ekipy wnieśli tort i bukiet z balonów. Krupińska była zaskoczona i poruszona sytuacją.

Paulina Krupińska-Karpiel wzruszona niespodzianką

Prowadząca Dzień Dobry TVN była zaskoczona niespodzianką, jaką zafundowali dla niej współpracownicy. W jej przygotowanie zaangażowana była cała ekipa.

- Ale się wzruszyłam. Nawet na uchu śpiewają mi "Sto lat". Dziękuję bardzo, dziękuję również wszystkim widzom, którzy nas dzisiaj będą oglądać - mówiła prowadząca.

Nie mogło zabraknąć także tradycyjnego zdmuchiwania świeczki. Krupińska wcześniej pomyślała oczywiście o swoim urodzinowym życzeniu.

- Ja mam dzisiaj jeszcze imieniny, więc ja mam dzisiaj podwójne święto. To nigdy się nie opłacało mieć tych dwóch świąt za jednym zamachem, ale jak mogę świętować z taką ekipą i oczywiście z ekipą naszych kochanych widzów za kamerami to jestem przeszczęśliwa. Bardzo dziękuję za niespodziankę, udała się - wyznała prowadząca Dzień Dobry TVN.

I dodała:

- Ja zawsze marzyłam, żeby mieć te 35 lat, żeby mnie ludzie poważnie traktowali, więc mam nadzieję, że teraz jakaś ogromna mądrość na mnie spłynie i już teraz będzie z górki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości