Magdalena Lamparska jest w ciąży. "To dla mnie ważny czas"

Magdalena Lamparska
Magdalena Lamparska
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News
Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że jest w ciąży. Już niedługo na świat przyjdzie jej druga pociecha. Magdalena Lamparska wyznała, jak się czuje i pokazała pierwsze zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem.

Magdalena Lamparska - związek

Magdalena Lamparska jest znaną aktorką, która często gości na małym i wielkim ekranie, a także na deskach teatrów. Dużą popularność, nie tylko w Polsce, ale i za granicą, przyniosła jej m.in. rola w trylogii "365 dni", na podstawie erotycznych powieści Blanki Lipińskiej.

Gwiazdy o macierzyństwie

DD_20240512_Macierzynstwo_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Jak macierzyństwo zmieniło ich życie?
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo nie musi być usłane różami
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Gwiazda prywatnie od prawie 5 lat jest w szczęśliwym związku. Magdalena Lamparska i Bartek Osumek, podróżnik, pobrali się dwukrotnie. Ślub cywilny odbył się w sierpniu 2018 roku, a kościelny w czerwcu 2019 roku w Watykanie.

Ich miłość zaczęła się niespodziewanie. Najpierw Bartek zobaczył Magdę w telewizji, gdy udzielała wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Piękna aktorka wpadła mu w oko i ujęła go swoją osobowością. Nie spodziewał jednak, że w przyszłości zostanie jego żoną. Jakiś czas później ich drogi się spotkały na festiwalu filmowym w Krakowie.

- Kiedy zobaczyłam Bartka, to pomyślałam, że to będzie mój mąż. Poczułam taki piorun filmowy i zaczął się proces pokazywania mu, że nie jestem tylko Magdaleną Lamparską, ale także Magdą. To ja zaczęłam go podrywać. Przełamuję stereotyp. To, że mogę wykonać pierwszy krok, było dla mnie czymś normalnym - opowiadała aktorka w wywiadzie z Mateuszem Hładkim.

Magda i Bartek w 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Już niedługo ich rodzina się powiększy.

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży, jednak do tej pory trzymała ten fakt w tajemnicy. W momencie, kiedy poczuła się gotowa, postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną.

- Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. "Stan błogosławiony" nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie - napisała Lamparska.

Fani składają Magdzie najlepsze życzenia. "Gratulacje!", "Rośnijcie zdrowo", "Zdrowia i spokoju dla was", "Dużo siły i wsparcia" - czytamy w komentarzach. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości