Magdalena Lamparska jest w ciąży. "To dla mnie ważny czas"

Autor:
Justyna
Piąsta
Magdalena Lamparska

Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że jest w ciąży. Już niedługo na świat przyjdzie jej druga pociecha. Magdalena Lamparska wyznała, jak się czuje i pokazała pierwsze zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem.

Magdalena Lamparska - związek

Magdalena Lamparska jest znaną aktorką, która często gości na małym i wielkim ekranie, a także na deskach teatrów. Dużą popularność, nie tylko w Polsce, ale i za granicą, przyniosła jej m.in. rola w trylogii "365 dni", na podstawie erotycznych powieści Blanki Lipińskiej.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gwiazda prywatnie od prawie 5 lat jest w szczęśliwym związku. Magdalena Lamparska i Bartek Osumek, podróżnik, pobrali się dwukrotnie. Ślub cywilny odbył się w sierpniu 2018 roku, a kościelny w czerwcu 2019 roku w Watykanie.

Ich miłość zaczęła się niespodziewanie. Najpierw Bartek zobaczył Magdę w telewizji, gdy udzielała wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Piękna aktorka wpadła mu w oko i ujęła go swoją osobowością. Nie spodziewał jednak, że w przyszłości zostanie jego żoną. Jakiś czas później ich drogi się spotkały na festiwalu filmowym w Krakowie.

- Kiedy zobaczyłam Bartka, to pomyślałam, że to będzie mój mąż. Poczułam taki piorun filmowy i zaczął się proces pokazywania mu, że nie jestem tylko Magdaleną Lamparską, ale także Magdą. To ja zaczęłam go podrywać. Przełamuję stereotyp. To, że mogę wykonać pierwszy krok, było dla mnie czymś normalnym - opowiadała aktorka w wywiadzie z Mateuszem Hładkim.

Magda i Bartek w 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Już niedługo ich rodzina się powiększy.

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży, jednak do tej pory trzymała ten fakt w tajemnicy. W momencie, kiedy poczuła się gotowa, postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną.

- Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. "Stan błogosławiony" nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie - napisała Lamparska.

Fani składają Magdzie najlepsze życzenia. "Gratulacje!", "Rośnijcie zdrowo", "Zdrowia i spokoju dla was", "Dużo siły i wsparcia" - czytamy w komentarzach. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości