Gwiazdy

Polak fotografował Britney Spears i Paris Hilton. "Trzeba bardzo szybko uczyć się na błędach"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Polak robił zdjęcia na ślubie Britney Spears
Polak robił zdjęcia na ślubie Britney SpearsDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Ostatnio o Kevinie Ostajewskim zrobiło się głośno za sprawą ślubu Britney Spears i Sama Asghari. Fotograf polskiego pochodzenia jako jedyny podczas ceremonii robił bowiem zdjęcia parze młodej. O swojej pasji i pracy opowiedział w Dzień Dobry TVN. Jak udało mu się poznać popularne gwiazdy?

Kevin Ostajewski robił zdjęcia na ślubie Britney Spears

Kevin Ostajewski urodził się w USA, w Chicago. W wieku 10 lat wraz z rodzicami wyjechał do Polski. Po 6 latach pobytu wrócił za ocean. - Z czasem nie wiedziałem, co w życiu robić. Poszedłem na siłownię i zacząłem ćwiczyć. Od tego się zaczęło. Na miejscu nagrywałem też filmiki i robiłem zdjęcia dla klubu fitness - wspominał fotograf w Dzień Dobry TVN.

Nasz gość krok po kroku zaczął budować swoją ścieżkę zawodową. By zostać zauważonym, wysyłał 50 e-maili dziennie oraz prywatnych wiadomości na Instagramie do potencjalnych klientów. - Po kilku tygodniach dostałem jedną odpowiedź od osoby z Kalifornii, żebym zaczął robić zdjęcia i filmiki. Pewnego dnia poleciałem z Chicago do Kalifornii. (...) Upłynęło kilka miesięcy i dostałem telefon, żebym się przeprowadził do Kalifornii - opowiadał.

Fotograf przystał na tę propozycję i podjął współpracę z gwiazdami. Na jednej z sesji zdjęciowych pojawił się Sam Asghari. - Zaczęliśmy rozmawiać. Powiedział mi, że jest z Britney Spears. Poznałem ją dwa lata temu. Pojechaliśmy kilkakrotnie do Las Vegas. Trzy tygodnie temu dostałem od nich telefon z informacją, żebym zrobił im zdjęcia na ślubie. Byłem jedynym fotografem na uroczystości - podkreślił Kevin Ostajewski.

Kevin Ostajewski współpracuje z Paris Hilton

Kevin Ostajewski robi zdjęcia celebrytom na całym świecie. Jest również prywatnym fotografem Paris Hilton. - Jeden z kolegów z LA pracował dla niej kiedyś. Nie mógł wykonać zlecenia i 4 lata temu dostałem telefon od asystentki. Od tego się zaczęło. Chciałem powiedzieć, że to nie jest łatwe. Pracując z takimi ludźmi, trzeba mieć bardzo duże zaufanie, wyczucie. Trzeba zrozumieć i bardzo szybko uczyć się na błędach. Muszę planować, edytować, robić zdjęcia, nagrywać - tłumaczył rozmówca Dzień Dobry TVN.

Jak dodał, uwielbia swoją pracę. - Pieniądz według mnie to jest rzecz nabyta. Nie robię tego dla pieniędzy. Robię to z pasją, sercem, przez co jestem bardziej szczęśliwy. Wiem, co chcę osiągnąć i dążę do tego - zakończył.

Jak udało się fotografowi zaskarbić sobie sympatię gwiazd? Jak nazywa Paris Hilton? Odpowiedzi na te pytania poznasz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości