Gwiazdy

Antonina Turnau porównała Marka Kondrata do swojego ojca? "Fundamentalnie są zatem bardzo podobni"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Instagram, dziennik.pl
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Antonina Turnau udzieliła pierwszego wywiadu, w którym odpowiedziała na pytanie o małżeństwo z wybitnym aktorem Markiem Kondratem. Córka popularnego muzyka zdecydowała się na zgrabne porównanie. Jej szczera wypowiedź zelektryzowała media.

Anotnina Turnau o mężu

Antonina Turnau i Marek Kondrat od początku swojego związku musieli mierzyć się ze szczególnym zainteresowaniem prasy. Para konsekwentnie strzeże swojej prywatności, rzadko udzielając wywiadów. Nie dziwi więc fakt, że rozmowa mająca się ukazać w letnim wydaniu "Fashion Magazine" stała się prawdziwą sensacją. Fragment wywiadu opublikował w swojej instagramowej relacji jego autor Mateusz Szymkowiak.

- Pod wieloma względami tata i Marek są kompletnie inni. Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą. Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry - zdradził słowa Antoniny Turnau dziennikarz. - Fundamentalnie są zatem bardzo podobni.

Antonina Turnau i Marek Kondrat

Antonina Turnau poznała przyszłego męża, gdy była małą dziewczynką. Popularny aktor jest przyjacielem jej ojca - wybitnego kompozytora i aranżera, wykonawcy poezji śpiewanej. Para zaczęła spotykać się w 2012 roku.

- Różnica robiła tutaj wrażenie. Bo to 38 lat - powiedział Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN. - Wydaje mi się, że to chyba była pierwsza para na polskim firmamencie gwiazd, która zdecydowała się publicznie ujawnić swój związek, który był wówczas dla nas ciekawy pod względem tej różnicy wieku. Okazało się, że bardzo dobrze sobie poradzili z tym zainteresowaniem medialnym - zauważyła Anna Kalczyńska.

Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2015 roku, a trzy lata później przyszła na świat ich córka Helena. - Jestem w dobrym momencie swojego życia - przyznał aktor w rozmowie z dziennikarzem "Tygodnika Powszechnego". - Mam córeczkę, o której marzyłem całe życie i mam ją w chwili, kiedy mam na nią czas - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Instagram, dziennik.pl

Źródło zdjęcia głównego: Michał Wargin / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości