marek kondrat

  marek kondrat

  Polacy wybrali "Dzień świra" jako film wszech czasów - tak wynika z raportu Uniwersytetu SWPS, zrealizowanego na zlecenie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego. Obok tej informacji nie przeszła obojętnie Katarzyna Zielińska, która grała w produkcji Marka Koterskiego. Pamiętacie, w jaką postać się wcieliła?

  Marek Kondrat i jego żona Antonina Turnau spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Kto jeszcze ze znanych mężczyzn został ojcem po ukończeniu 60 lat? Dlaczego Bruce'a Willisa można nazwać damskim krawcem? Mówiła o nich dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Kinga Burzyńska w programie "Szkoła filmowa", emitowanym w TVN Fabuła, bierze na warsztat znanych i doświadczonych aktorów. Na widowni zasiedli młodzi adepci sztuki filmowej. Czy to oni sprawili, że rozmówcy Kingi są z nią do bólu szczerzy? Co sprawiło, że Zbigniew Zamachowski postanowił zdawać do szkoły filmowej? Czego najbardziej obawia się Agata Kulesza? Jakie - według Mai Ostaszewskiej - są ciemne strony aktorstwa? Kulisom powstawania programu przyglądał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  W sobotę Antonina Turnau wyszła za mąż za aktora Marka Kondrata. Dlaczego wydarzenie budzi aż takie emocje kolorowej prasy? Ile prawdy w tym, że Grzegorz Turnau był przeciwny zamążpójściu swojej córki? I jak duża jest różnica wieku między małżonkami? Opowiedziała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kondrat: "Nie, nie, nie, (...)Zakończyłem ten etap życia!". Czy tęskni za aktorstwem i czy czyta plotki na swój temat? Czy, odkąd zakończył karierę, udało mu się przeczytać scenariusz, który bardzo by go zaciekawił? Czy rzeczywiście pozostaje nam już jedynie słuchać Marka Kondrata na audiobookach?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sebastian Karpiel Bułecka - świetny i "odświętny". U nas: w nastroju do prywatnych rozmów! Dawid Kwiatkowski - polski Justin Bieber. Na naszym czacie na specjalne życzenie widzów. W programie także: w roli głównej Marek Kondrat oraz gwiazda która, kocha Polskę - Natalia Oreiro! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! program poprowadzi duet: Rusin - Węglarczyk!

  Jak sama mówi to studio nie powstałoby, gdyby nie przyjaciele. Jeden z jej profesorów twierdził, że ona sama nigdy głosem pracować nie będzie. Beata Kawka nie posłuchała go i poszła za głosem serca. Założyła własne studio nagraniowe. Odwiedziła ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska.

  Zamyślony Marek Kondrat, Dorota Wellman do zjedzenia:), wyścig z czasem, amator kwaśnych jabłek, jak dwie krople wody i łowca talentów. Zobaczcie kolejne fotostory. Kto jest jak wino - straszy tym lepszy?

  Wszystko czego się dotknie zamienia w złoto: najpierw aktorstwo, później wino, a teraz sonety… Szekspira. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Marek Kondrat, który skomentował ostatnie doniesienia na swój temat. Czy zadał im kłam?

  Idąc tropem ideologii i wiary Stevea Siebolda ciśnie nam się na usta zasadnicze pytanie: dlaczego w takim razie nie jesteśmy wszyscy bogaci? Czy przeszkadzamy sobie sami w dążeniu do bogactwa? Czy tylko my determinujemy co i ile mamy? W studiu na pogawędkę o pieniądzach zaprosiliśmy aktora i biznesmena Marka Kondrata, oraz bizneswoman Joannę Przetakiewicz. Czy Joanna zaczynała od samego zera?

  Marek Kondrat- im starszy, tym lepszy. Wszystko, czego się dotknie zamienia w… wino. Pomimo, że porzucił aktorstwo, nie przestaje spełniać swoich marzeń. Czy kiedykolwiek powróci do filmu? Czy naprawdę kupił winnicę w Hiszpanii? Co oznacza szczęście według Marka Konrada? W Krakowie z aktorem spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Od lat Marek Kondrat nie przestaje nas zaskakiwać. Jakiś czas temu pożegnał się z aktorstwem i zajął się sprzedażą i dystrybucją win. Dziś jego sieć sklepów to uznana i ceniona marka. Kilka tygodni temu w księgarniach pojawiła się książka kucharska, której Marek jest współautorem. Chętnie zabiera głos w ważnych sprawach, także politycznych. Jest człowiekiem wolnym i jak sam mówi: „nic nie musi”. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak cieszyć się życiem. Poznaj receptę na szczęście Marka Kondrata.