Gwiazdy

Rozstanie - trudne doświadczenie. Agata Młynarska radzi, jak wrócić do normalności

Gwiazdy

Rozstanie nigdy nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Czasami jednak takie rozwiązanie okazuje się konieczne dla obu stron. Jak po wszystkim wrócić do normalności? Z poradą przychodzi Agata Młynarska.

Jak poradzić sobie po rozstaniu?

Wiele związków, z różnych powodów, nie jest w stanie przetrwać próby czasu. Widać to między innymi na przykładzie ostatnich doniesień ze świata z show-biznesu. W tym roku na rozstanie zdecydowali się chociażby Kelly Clarkson i jej mąż Brandon Blackstock, Lady Gaga i Christian Carino czy Rihanna i Hassan Jameel. Rozpad relacji, niezależnie od powodu, jest ciężkim doświadczeniem dla wszystkich. Jak się po nim pozbierać?

Najprostszy poradnik, jeśli można w ogóle coś radzić w takiej sytuacji: wziąć powietrze w płucach głęboko i się uspokoić, zadzwonić do kogoś bliskiego – do przyjaciółki, do przyjaciela – pogadać, obgadać tę całą sytuację. Odetchnąć i spróbować zobaczyć siebie w innej perspektywie, odkleić się od tego, co się dzieje tu i teraz

- doradziła na sam początek Agata Młynarska

Agata Młynarska o terapii

Agata Młynarska nie ukrywała, że po takiej chwili odetchnięcia ważne jest wzięcie się do poważnego działania. Ona sama, ze względu na swoje różne życiowe doświadczenia, zdecydowała się swego czasu pójść na terapię.

Byłam osobą współuzależnioną. Byłam osobą, która nie potrafiła stawiać granic, która nie miała poczucia własnej wartości, której odbiór samej siebie był bardzo negatywny. Miałam bardzo złe zdanie sama o sobie.

- wyjawiła.

Nie ukrywała przy tym, że proces odbudowania szacunku do siebie czy pewności zajął jej trochę czasu. Dzięki temu mogła w końcu powiedzieć sama sobie, że nie jest wcale tak źle.

Nie żałuję ani złotówki wydanej na terapię. 12 lat chodziłam na terapię, ale mówię wam – warto było

- podkreśliła.

Po wszystkim nie szukała kogoś, kto będzie ją ratował w życiu. Jako pierwsza bowiem zdecydowała się sobie pomóc. Z czasem też na jej drodze stanął Przemysław Schmidt, jej obecny mąż, przy którym odnalazła szczęście.

Jak ułożyć sobie relacje z byłym mężem? Zobacz, co radzi Agata Młynarska:

Zobacz także:

Polka o byciu sobowtórem Jennifer Lopez. "Może ktoś mnie zauważy i zobaczy w tym potencjał"

Paula Tumala odsłania nagą prawdę. "Kontrowersyjne, wiem o tym - ale o to mi chodziło"

Czy lider Lady Pank lubi Taco Hemingwaya? Jan Borysewicz o współczesnej muzyce, miłości i porównaniach do Keitha Richardsa

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości