Gwiazdy

Egzotyczny wyjazd, impreza z przyjaciółmi lub tradycyjna kolacja. Jak gwiazdy spędzają święta?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Jak gwiazdy spędzą święta?
Jak gwiazdy spędzą święta? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Przed nami dokładnie miesiąc do Wigilii świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym reporterka Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska wybrała się na otwarcie nowego stołecznego klubu, by porozmawiać z gwiazdami o ich świątecznych planach. Kolacja z rodziną, egzotyczny wyjazd, a może duża impreza z przyjaciółmi? Jakie plany na święta mają polskie gwiazdy?

Co gwiazdy robią w święta?

Święta Bożego Narodzenia już za miesiąc, dlatego Sandra Hajduk-Popińska porozmawiała z gwiazdami o tym, jakie mają plany na ten szczególny czas. Choć od kilku lat wśród celebrytów panuje moda na wyjazdy do ciepłych krajów, to część ze znanych osób stawia jednak na tradycję.

- Mam cudowne święta, które urządza moja córka Matylda. [...] Zaprasza cudzoziemców, żeby były wszystkie religie, we wszystkich kolorach i wyznaniach, i każdy ma coś tam do jedzenia. To są takie minimalne porcje, wszyscy zjedzą 20 minimalnych porcji i potem są nieżywi - żartowała Małgorzata Potocka.

Muzyk Marek Kościkiewicz również planuje zostać w domu. - Chyba raz się nam udało wyjechać na święta i Sylwestra, ale to nie były prawdziwe święta, bo jak nie ma śniegu i jest ciepło to nie to samo - mówił muzyk.

Świąteczne plany gwiazd

Polską tradycję spędzania czasu w gronie najbliższych pielęgnuje również były piłkarz Tomasz Iwan. Wigilię, jak co roku, spędzi z rodzicami w Ustce, z której pochodzi. Podobne plany ma Mister Polski Jakub Kucer. - Jadę w swoje rodzinne strony, spędzić trochę czasu z najbliższymi. Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać, bo uwielbiam ten okres i to jest taki moment, kiedy się wyłączam i koncentruję na najbliższych i odpoczywam – tłumaczył.

Natalia Kukulska tuż przed Wigilią jest wyjątkowo zapracowana. Z tego powodu w okresie świąt pozwala sobie na zasłużony odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół. - Mam koncerty świąteczne "Christmas Time" i zostaję przedwcześnie postawiona w gotowości, przynajmniej tej kolędowej. [...] W święta będę odreagowywać te koncertowe szaleństwa w domu – mówiła Natalia Kukulska.

Leszek Stanek, aktor i wokalista, jako jeden z niewielu, wyłamuje się z tradycyjnych planów. Lubi spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale w tym roku planuje wyjazd za granicę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości