Styl życia

Pierwsza randka na "Listach do M.": "Przełomowy moment"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
M. Jarosławski, M. Buchla
Randki na „Listach do M.”
Randki na „Listach do M.” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Kolejne części "Listów do M." cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Na ten film często wybierają się także zakochani. Martyna i Patryk oraz Magda i Michał opowiedzieli w Dzień Dobry TVN, jak ich miłość powiązana jest ze świąteczną komedią.

Randki na "Listach do M."

Dwie pary, które zdecydowały opowiedzieć się o swoich wspomnieniach związanych z "Listami do M", miały także możliwość wzięcia udział w uroczystej premierze kolejnej części produkcji. Martyna i Patryk poznali się przez wspólnego znajomego i od tego momentu zaczęli się spotykać.

- To był taki spontan, bo wtedy nie szukałam żadnej miłości, już stwierdziłam: pas, nie chcę - wspominała Martyna Zborowska. Patryk Kope przyznał, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, jednak z biegiem czasu zaczęli widzieć w sobie partnerów. Ich związek trwa już ponad siedem lat.

Natomiast Magda i Michał poznali się w pracy. Ona pierwsza zwróciła na niego uwagę, zaczęli ze sobą rozmawiać i poczuli oboje, że ich znajomość idzie w konkretnym kierunku.

- Byliśmy przyjaciółmi przez parę miesięcy, a potem przerodziło się to w zauroczenie i w miłość - opowiadał Michał Gabryś. - Myślę, że takim przełomowym momentem była nasza pierwsza randka. Stwierdziliśmy, że pójdziemy do kina na "Listy do M. 3" - mówiła Magdalena Rucka.

Premiera "Listów do M. 5"

Obie pary wzięły udział w uroczystej premierze filmu "Listy do M.". To był dla nich debiut na takiej imprezie. Mieli możliwość porozmawiania z twórcami i zobaczenia wszystkiego od kulis.

- Premiera moim zdaniem wypadła świetnie, film rewelacja, tak jak cztery pozostałe części, które oglądaliśmy razem z moją partnerką - powiedział Patryk.

- Nasze wrażenia są niesamowite. To jest nasza pierwsza premiera. Byliśmy trochę onieśmieleni, trochę inny świat, zobaczyć wszystkich z bliska, widzieć to po prostu od kuchni - stwierdziła Magda.

To było niezwykle ważne wydarzenie dla bohaterów naszego reportażu. Jak zapewnili, będą pamiętać to, co się działo, jeszcze przez długi czas.

Więcej na ten temat dowiesz się w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: M. Jarosławski, M. Buchla

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości