premiera filmu

  premiera filmu

  Obserwacja przyrody może prowadzić do zaskakujących wniosków. Dzikie zwierzęta, mimo swoich nieprzejednanych instynktów, doceniają bliskość innych stworzeń i potrafią tworzyć z nimi szczególne więzi. Przyjaźń pomiędzy odmiennymi gatunkami od dawna stanowi przedmiot zainteresowania twórców filmowych i przyrodników. W Dzień Dobry TVN o tych zdumiewających korelacjach opowiedział oddany miłośnik flory i fauny, Marcin Kostrzyński.

  Miłośnicy twórczości Wojciecha Smarzowskiego z niecierpliwością oczekiwali na premierę filmu "Wesele". Wybitny reżyser po raz kolejny zdecydował się opowiedzieć widzom historię, która skłania do refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Czy jego najnowsze dzieło ma szansę na stałe zapisać się w pamięci Polaków? O pracy z wybitnym reżyserem opowiedziały aktorki Michalina Łabacz i Maria Sobocińska.

  Rebecca Hall to brytyjska aktorka, której sławę przyniosła rola w świetnie przyjętym filmie Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona". Za tę kreację została nagrodzona Złotym Globem. Teraz wystąpiła w horrorze psychologicznym pt. "Dom nocny", o czym opowiedziała w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Anną Wendzikowską. Dziennikarka przy okazji przypominała też inne muzy amerykańskiego reżysera.

  Już w najbliższy piątek do kin trafi film "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Jak podkreślają twórcy, to słodko-gorzka opowieść o więzach rodzinnych. Życie głównych bohaterów dość niespodziewanie wywróci się do góry nogami i każdy z nich będzie musiał na nowo poukładać swoje życie. W filmie zobaczymy m.in. Magdalenę Popławską, Arkadiusza Jakubika, Kamila Szeptyckiego oraz debiutującą na dużym ekranie Agatę Różycką.

  Zachwyt i kontrowersje towarzyszyły Michaelowi Jacksonowi przez całą karierę. „Król Popu” był oskarżany o pedofilię. Nigdy nie został skazany, ale do końca życia musiał się tłumaczyć się z poważnych zarzutów. Był niewinny czy kłamał jak z nut? O tym opowiada film dokumentalny discovery+ Originals „Michael Jackson: sztuka kłamstwa”. Można go oglądać na tylko na Playerze od 1 lipca.

  To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Bohaterowie komedii romantycznej "Listy do M." powracają! Trzecia część świątecznej komedii romantycznej trafi na ekrany kin 10 listopada 2017 roku. A w naszej kawiarence na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie dziennikarz Mateusz Hładki spotkał się z z chórem Sound’n’Grace, który w drugiej części "Listów do M." wykonuje piosenkę "Someone", promującą film. - Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tego projektu, tego filmu... czujemy się zaszczyceni - mówi w Dzień Dobry TVN. Gościem Mateusza Hładkiego była też Anna Matysiak - aktorka, która od pierwszej części "Listów do M." wciela się w postać Majki, córki Kariny i Szczepana, czyli Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka.

  Rzym, ten piątkowy wieczór miał być wieczorem Andrzeja Wajdy. Tu podczas festiwalu filmowego miał zaprezentować swój najnowszy obraz Powidoki - film, który jest polskim kandydatem do Oscara. Tuż po pokazie przewidziano spotkanie z reżyserem. Niestety do spotkania nie doszło... Jak wypadła rzymska premiera filmu?

  Tym razem przegląd prasy zrobiła dla widzów Dzień Dobry TVN Agata Passent. Zwróciła uwagę m.in. na: reportaż o pracy na czarno w pewnej cebularni oraz plotki dotyczące przesunięcia premiery filmu o katastrofie smoleńskiej, którego reżyserem jest Andrzej Krauze.

  Jest perfekcjonistą i podobno zwraca uwagę na najmniejsze detale. Z Quentinem Tarantino, bo o nim mowa, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, by porozmoawiać o jego najnowszej produkcji - filmie "Nienawistna ósemka". Tę rozmowę zobaczycie w Dzień Dobory TVN w sobotę, 16 stycznia. Zapraszamy!

  Lada dzień na ekrany polskich kin wejdzie film Steve Jobs. Przy okazji promocji filmu dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórczynią jednej z głównych ról - Kate Winslet. Co łączy ją z graną postacią? Aktorka lubi grać z obcymi akcentami. Czy rozpoznała skąd przyjechała Ania?