Gwiazdy

Marta Podbioł ze "ŚOPW" przeszła spektakularną metamorfozę. "Jaka super zmiana!"

Gwiazdy

Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Marta Podbioł

Marta Podbioł, jedna z uczestniczek 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", zaskoczyła swoich obserwatorów zmianą wizerunku. Schudła kilka kilogramów, przefarbowała włosy, postawiła na mocniejszy makijaż - a to dopiero początek metamorfozy. Co stało za tą decyzją?

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę

Na antenie TVN i w Player.pl możemy oglądać 8. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jedną z bohaterek programu jest Maria Podbioł z Katowic, która została sparowana z Maciejem Mikołajczakiem mieszkającym w Szczecinie. Choć małżonkowie nie przypadli sobie do gustu, a widzowie uważają, że ich związek nie przetrwa, to eksperyment wciąż trwa. Już wkrótce dowiemy się, jakie decyzje zapadną.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W programie Marta Podbioł dała się poznać widzom jako blondynka, która chętnie występuje bez makijażu przed kamerami. Okazuje się jednak, że to już przeszłość. Po zakończeniu zdjęć uczestniczka zaczęła bowiem eksperymentować ze swoim wyglądem, a efektami metamorfozy ochoczo dzieli się na instagramowym profilu.

Marta Podbioł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej przemianie

Marta Podbioł zaczęła stawiać na siebie. Zdecydowała się przefarbować włosy na czekoladowy brąz i mocniej się malować. W rozmowie z portalem z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o szczegółach swojej metamorfozy.

- Zmiana mojego wizerunku nie wynika z czynników zewnętrznych. Obecnie pracuję nad zmianą swojej sylwetki, żeby czuć się dobrze i zdrowo w swoim własnym ciele. Udało mi się już schudnąć siedem kilogramów, co bardzo mnie cieszy. Natomiast zmiana mojego koloru włosów jest eksperymentalna, być może wkrótce zmienię kolor na nowy. Polubiłam mocniejszy makijaż, chociaż nie zawsze mam czas, żeby się malować - przyznała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Jednak przemiana Marty Podbioł, która zaczęła się jeszcze przed emisją programu, nie jest związana tylko z wyglądem. Uczestniczka miłosnego eksperymentu zdradziła w mediach społecznościowych, że zmieniła pracę. - Już nie menadżeruję. Pracuję teraz dla... kasyna - wyjawiła.

Co więcej, spróbowała też swoich sił w jeździe konnej. - Nigdy nie jest za późno na odkrywanie nowych pasji - podkreśliła.

Obserwatorzy Marty Podbioł są zachwyceni jej przemianą. "Ciemne włosy zdecydowanie na duuuży plus", "Jaka super zmiana!", "Jesteś piękną kobietą", "Super metamorfoza"  - czytamy w komentarzach pod postami.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie i kiedy oglądać?

Program można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21:35 na antenie TVN. Przedpremierowe odcinki dostępne są w Player.pl.

Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości