zmiany w życiu

  zmiany w życiu

  Dla Wojtka Łozowskiego rok 2017 był ciekawy, ale trudny. W czasie 12 miesięcy doszło do wielu zmian w jego życiu. Zdradził, jakich? Czy na kolejny rok patrzy z optymizmem? Gdzie spędzi Sylwestra? Z muzykiem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. To ostatnie pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN zadała także Zuzannie Bijoch i Piotrowi Czaykowskiemu.

  Zespół Blue Cafe szykuje się do przyszłorocznego okrągłego jubileuszu. Na plan teledysku do piosenki promującej jubileuszowy album wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak powstaje teledysk i, jak wygląda odmieniona Dominika Gawęda, która w lipcu tego roku wyszła za mąż. Co myślicie o jej metamorfozie? Jak zmieniło się jej życie po ślubie z Maciej Szczepanikiem, muzykiem z zespołu Pectus? Czy to prawda, że spodziewają się dziecka?

  Czterdzieste urodziny dla wielu pań to moment przełomowy. Tego dnia postanawiają przewartościować swoje życie. Czy do tych kobiet należy bizneswoman Karolina Ferenstein-Kraśko, która w tym roku obchodziła swoje 40. urodziny? Jakie emocje towarzyszyły jej w dniu urodzin? Dlaczego Dominika Tajner-Wiśniewska na swoje 40. urodziny zamierza wybrać się w Himalaje? Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  W życiu Beaty Kozidrak zaszło ostatnio sporo zmian. Wśród nich była przeprowadzka do Warszawy. Artystkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak mieszka się jej w stolicy, jakie ma relacje z byłym mężem, kto obecnie jest menedżer artystki, czy rzeczywiście jest szczęśliwa.

  Wiele osób nie lubi zmian w życiu. Co je powstrzymuje przed ich dokonaniem? Jak się przygotować do zmian, jeśli już podejmiemy decyzję, że chcemy je wprowadzić? Na pytania odpowiedziała psycholog Magdalena Chorzewska, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Julia Kamińska zmieniła kolor włosów - teraz jest blondynką. Czy związane są z tym jakieś zmiany w jej życiu? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kilka miesięcy temu Justyna Miesiak, jako charakteryzatorka w telewizji, na co dzień żyła w hałasie, pośpiechu, wśród reflektorów i gwiazd z pierwszych stron gazet. Postanowiła zmienić swoje życie i wyjechać w Bieszczady. Dlaczego to zrobiła? Zobaczcie, jak teraz mieszka i czym się zajmuje. Jesteśmy pod wrażeniem, bo nie każdy zdecydowałby się na tak radykalne zmiany w życiu.

  Według naukowców ze Stanów Zjednoczonych osoby, które dobiegają do końca kolejnej dekady swojego życia mają skłonność, by zachowywać się zupełnie inaczej niż wcześniej. Czy to prawda? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: pisarkę Katarzynę Bondę (lat 39), dziennikarza i pisarza Mariusza Szczygła (lat 50) i konsultanta biznesowego Miłosza Brzezińskiego (lat 39).

  W Europie Zachodniej 3 stycznia został ogłoszony "dniem rozwodów". Ma to związek z tym, że podobno w pierwszym tygodniu nowego roku do sądów napływa najwięcej pozwów rozwodowych. Czy to oznacza, że w okresie świątecznym i noworocznym częściej decydujemy się na tak poważną zmianę w naszym życiu jak rozwód? Czy to prawda, że kobiety częściej składają pozwy rozwodowe? Jakie są przyczyny kryzysów w związku? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN psycholog Krystynę Rek oraz socjolog dr Emilię Paprzycką.

  Czasami bardzo chcemy coś w życiu zmienić, ale lękamy się zmian. Co wtedy? Jak oswoić lęk przed tym, co nowe? Dlaczego niektórzy z nas boją się zmian? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawialiśmy z psycholog Anną Kędzierską, aktorką Anną Oberc i finalistą programu MasterChef Adamem Kozaneckim.

  Za kilka dni na rynku ukaże się nowy album Mariki „Marta Kosakowska”. Znajdziemy tam repertuar w zupełnie innym stylu niż gwiazda prezentowała dotychczas, bo między innymi modlitwy. Zmianie uległ także wygląd zewnętrzny wokalistki. Jaka jest przyczyna tak dużej metamorfozy? Gwiazda o zmianach w swoim życiu opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z wokalistką Mają Hyży, artystka zdradziła nam o czym opowiada w swoim najnowszym singlu "Huragan". Jak zmieniło się życie piosenkarki po udziale w "X Factor"? Czy jest zadowolona z przebiegu swojej kariery? Jaki ma stosunek do zmian w swoim życiu prywatnym. Czy pogratulowała byłemu mężowi nowej drogi życiowej? Jak radzi sobie w roli samotnej, śpiewającej mamy dwójki dzieci? Z okazji zbliżającej się premiery najnowszego singla, życzymy wokalistce wielu sukcesów!

  Niedawno na świat przyszedł syn Patrycji i Andrzeja Sołtysików - Staś. Skąd pomysł na imię dla syna i dlaczego dziennikarz "rodził razem z żoną"? Jak wyglądała pierwsza kąpiel? Jak bardzo zaangażowanym tatą jest Andrzej Sołtysik? Czy narodziny dziecka zmieniły organizację jego dotychczasowego życia zawodowego? Ze świeżo upieczonymi rodzicami - Patrycją i Andrzejem Sołtysikami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.