Gwiazdy

Gwiazdy przyznały się do swoich kompleksów. "Tu mi za dużo, tam mi za mało"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Czy gwiazdy mają kompleksy?

Dawid Woliński zaprezentował swoją najnowszą kolekcję i świętował 20-lecie pracy. Na pokazie projektanta pojawił się tłum gwiazd, które wyglądały doskonale. Czy mają lub miały kompleksy? O to Sandra Hajduk-Popińska, reporterka Dzień Dobry TVN, zapytała Małgorzatą Kożuchowską, Nataszę Urbańską i Adę Fijał.

Czy gwiazdy mają kompleksy?

Na prezentacji nowej kolekcji Dawida Wolińskiego pojawiło się mnóstwo gwiazd. Wszyscy byli perfekcyjnie wystylizowani, ale Sandra Hajduk-Popińska zapytała o ich kompleksy.

- Mam całą masę kompleksów, ale żyjemy w takich czasach, gdzie te kompleksy nas mobilizują do czegoś - powiedział projektant.

Są też gwiazdy, które swoje mankamenty postanowiły przekuć w ogromny atut. Tak zrobiła Ada Fijał, tworząc znak rozpoznawczy z czerwonych ust.

- Ja miałam, jak byłam młodsza, dużo kompleksów, myślę, że tyle, co większość dziewczyn. Tu mi za dużo, tam mi za mało. Nie lubiłam swoich ust i nauczyłam się je tak dobrze malować, że stały się moim znakiem charakterystycznym. Rysując je, poprawiałam, korygowałam, bo nie mam super symetrycznych. Teraz je uwielbiam - wyznała aktorka.

Jak wyleczyć się z kompleksów?

Natasza Urbańska również najwięcej kompleksów miała jako nastolatka, ale cały czas próbuje się z nich wyleczyć.

- Teraz już chyba jako dojrzała dziewczyna akceptuję. Oczywiście, w pewnych rzeczach czuję się bezpieczniej, pewnych rzeczy nie zakładam, bo już wiem, czego nie lubię, w czym nie lubię chodzić. Chyba w ten sposób sobie z tym radzę, ale już dojrzałam do tego momentu, że nic na siłę nie chcę zmieniać. Jestem, jaka jestem i to jest moja siła największa - powiedziała gwiazda.

Małgorzata Kożuchowska zastosowała technikę oswojenia kompleksów. Przyznaje jednak, że ma jeszcze takie, które trzeba przepracować.

- Takie myśli mam i staram się sobie z nimi radzić, żeby jednak być szczęśliwą osobą, na tyle, na ile można, i spełnioną. Ale też, żebym była taka dla swojego syna, który wchodzi w życie i chciałabym, żeby miał we mnie wsparcie - podkreśliła aktorka.

Więcej na ten temat dowiesz się w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.Więcej na ten temat dowiesz się w naszym materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości