Marek Kościkiewicz

  Marek Kościkiewicz

  Z okazji Dnia Kobiet na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół De Mono prowadzony przez Marka Kościkiewicza. Grupa wykonała utwór "Drzewa". To kolejny singel promujący płytę "Enter".

  W życiu Marka Kościkiewicza przyszedł czas na zmiany. Rozwód, nowy związek, nowa płyta i nowe mieszkanie, do którego Marek Kościkiewicz zaprosił dziennikarkę Dzień Dobry TVN Katarzynę Olubińską. Zobaczcie, jak mieszka wokalista i, gdzie pracuje. Czy Kościkiewicz potrafi gotować? Jak wygląda jego sypialnia? Czy duża różnica wieku pomiędzy nim a jego nową partnerką jest zaletą, czy może wadą? Jakie piosenki usłyszymy na nowej płycie Marka Kościkiewicza? O tym wszystkim Marek Kościkiewicz opowiedział Katarzynie Olubińskiej.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy Marka Kościkiewicza i Adama Przybysza. Panowie pokazali, jak zrobić w domu prawdziwy włoski makaron. Mogliśmy spróbować: makaronu taglierini neri i gnocchi z masłem truflowym i świeżą czarną truflą z płatkami parmezanu, a popić to arbuzową lemoniadą.

  Wielu z nas zamawia jedzenie na wynos lub korzysta z restauracji. Wtedy najchętniej sięgamy po kebaby i pizze. Dlaczego? Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarza i eksperta kulinarnego Pawła Lorocha oraz muzyka i właściciela restauracji Marka Kościkiewicza, by zapytać ich o kulinarne upodobania Polaków. Dowiedzieliśmy się również, kim chciałby zostać Marcin Prokop :)

  Piotr Pielichowski zamierzał otworzyć studio-restaurację. Jednak mieszkańcy apartamentowca, w którym miał restaurator kupił lokal powiedzieli stanowcze "NIE!". W odpowiedzi na ich protest Pan Piotr zapowiedział, że w tej sytuacji nie będzie restauracji, za to będzie lumpeks. Skąd wziął ten pomysł? Jaka jest reakcja właścicieli apartamentów? Co restaurator szykuje w Wigilię? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Fani muzyki kojarzą gwiazdy i ich piosenki, a tymczasem za wieloma hitami stoją genialni autorzy tekstów i kompozytorzy muzyki. Kto gwiazdom pisze piosenki? Czy można stworzyć dla gwiazdy hit na zamówienie? Jaka relacja musi zaistnieć między autorem piosenki a wykonawcą, aby praca przyniosła zamierzone efekty? W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy kompozytorów: Marka Kościkiewicza i Tomasza Luberta oraz wokalistę zespołu Weekend - Radka Liszewskiego.

  Lubimy te piosenki, które już znamy. Do roku na muzycznych listach przebojów królują znane świąteczne przeboje: Driving Home for Christmas", „All I Want for Christmas Is You" czy „Do They Know It's Christmas". Oczywiście nie może zabraknąć utworu zespołu Wham "Last Christmas". W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Joanna Czarnecka, wokalistka zespołu Red Lips, wystąpi na Sylwestrze TVN w Krakowie, Patricia Kazadi, prezenterka, wokalistka, poprowadzi tegorocznego Sylwestra TVN, Kasia Bujakiewicz oraz Marek Kościkiewicz.

  Czy współcześni rodzice są nadopiekuńczy? Jacy są współcześni nastolatkowie - roszczeniowi czy zaradni? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Paulina Młynarska, Marta Żysko-Pałuba oraz Marek Kościkiewicz.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, w duecie z Markiem Kościkiewiczem, ViKa wykonała utwór „Mówić za siebie”. Podoba Wam się?

  ViKa to polska wokalistka rosyjskiego pochodzenia. Charyzmatyczna i niebanalna. Jak poznała swojego "muzycznego ojca" i mentora Marka Kościkiewicza? Co ich połączyło? Co o jej głosie i talencie mówi Kościkiewicz? ViKa i marek Kościkiewicz byli gośćmi Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Plotkowano, że na pewno się rozstaną. Jednak oni na przekór wszystkim są wciąż razem. Mało tego - doczekali się dwóch synów. W kuchni Dzień Dobry TVN Marek Kościkiewicz i Agata Kościkiewicz przygotowali dania z truflami.

  Agata Kościkiewicz w nowej roli - w roli restauratorki. 8 czerwca, wraz z mężem Markiem Kościkiewiczem, otwiera w Warszawie restaurację. O kuchni serwowanej w restauracji Kościkiewiczów opowiedział w Dzień Dobry TVN szef kuchni Adam Przybysz. Co będzie można zjeść w ich restauracji? Zobaczcie, jakie potrawy przygotowali w naszej kuchni!

  Jak mówi popularne przysłowie:" Kto się lubi, ten się czubi". Czy szczęśliwe małżeństwo musi być zgodne? Co jest gwarantem udanego związku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dziennikarka Edyta Pazura, dziennikarka Magdalena Żakowska oraz muzyk i kompozytor Marek Kościkiewicz.

  Jest ojcem sukcesu wielu artystów i "fabryką" największych przebojów. To on odkrył Kayah i ściągnął ją z Wiednia do Polski. On wpadł na pomysł by połączyć etniczny styl Gorana Bregovića i polski sznyt Kayah. W studiu Dzień Dobry TVN Marek Kościkiewicz opowiedział o swojej nowej płycie i planach na przyszłość.

  Marek Kościkiewicz 25 lat temu debiutował na polskiej scenie muzycznie. Z tej okazji wydał płytę, która podsumowuje ten okres i jest zbiorem kilkunastu autorskich kompozycji. W projekcie wzięli udział m.in.: Kayah, Soyka, Piaseczny, Gadowski i Markowska. W naszej kuchni wspólnie z żoną Agatą, w asyście Andrzeja Polana, przygotowali tapas, tatara i cisteczka z oliwek.