Leszek Stanek

  Leszek Stanek

  Leszek Stanek pracował nad nowym teledyskiem. Gwiazdami klipu są psy! Dlaczego? O ideę teledysku muzyka zapytał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Leszek Stanek. Posłuchajcie piosenki "I don't wanna", która jest zapowiedzią płyty Leszka. Kiedy ukaże się ta płyta? Zobaczcie, co na ten temat mówi Stanek.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze "Szalonych Nożyczek". Dlatego postanowiła spytać obecne tam gwiazdy o ich najgorsze doświadczenia z fryzjerami. Co powiedzieli jej: Rafał Maślak, Dominika Gwit, Wojciech Łozowski, Michał Milowicz, Michał Piróg, Leszek Stanek, Zuzanna Bijoch i Piotr Czaykowski? Zobaczcie, z kim jeszcze rozmawiała nasza dziennikarka podczas premiery spektaklu.

  Impreza z okazji 50-tych urodzin Joanny Przetakiewicz odbyła się pod hasłem "Przyjaźń". Dlatego obecna tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała uczestników imprezy: Michała Piróga, Natalię Siwiec, Maję Sablewską, Leszka Stanka i Joannę Przetakiewicz, jak wygląda zawieranie przyjaźni gdy ma się rozpoznawalną twarz. Czy istnieje szansa na szczera i głęboką relację?

  Niektóre gwiazdy mają modowe wpadki. Co na temat swoich powiedzieli: Dominika Gwit, Leszek Stanek, Iwona Węgrowska, Karolina Pisarek, Agata Młynarska, Marcin Tyszka, Anna Lucińska i Elżbieta Romanowska? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Leszek Stanek wziął udział w pierwszej edycji "Azja Express". Komu z uczestników drugiej edycji kibicuje? Kto oprócz Joanny Przetakiewicz mu imponuje? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Leszek Stanek z utworem "In Blue"! Czy to tylko singiel, czy zapowiedź płyty? Z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem rozmawiał o obrazie, muzyce, tańcu i teatrze. Na czym polega jego projekt artystyczny?

  Na premierze teledysku do najnowszej piosenki Leszka Stanka "In blue" pojawili się miedzy innymi: Małgorzata Rozenek-Majdan, Michał Piróg, Antek Smykiewicz, Hanna Lis, Łukasz Jemioł i Tomasz Ciachowski. Za co cenią piosenkarza? I jak tego wieczoru czuł się sam gwiazdor?

  Czy Dawid Woliński zaprojektował swój komunijny garnitur? Czemu Leszek Stanek przeraził swoje babcie? Czy Izabela Janachowska "załapała się" na komunię w albie? W Dzień Dobry TVN wspominali swoje pierwsze komunie. A jak ta uroczystość wygląda dziś i co najważniejsze jest dla dzieci?

  W Dzień Dobry TVN Rzecznik Straży Miejskiej Monika Niżniak i aktor oraz właściciel psa Vaderka - Leszek Stanek o palącym problemie: kupach zaścielających nasze trawniki. Dlaczego ludzie nie sprzątają po swoich psach? Jakie są konsekwencje prawne niesprzątania po pupilu? Gdzie można wyrzucić psią "niespodziankę"? I jak używać gadżetów mających pomóc nam w utrzymywaniu porządku na trawnikach i chodnikach?

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na pokaz najnowszej kolekcji Paprocki&Brzozowski połączony z premierą najnowszej kolekcji firmy Kazar wiosna-lato 2017. Wiemy już w czym w nadchodzącym sezonie będziemy mogli zobaczyć gwiazdy!

  W domu było ich czworo. Zawsze mogli znaleźć wsparcie mamy, która wychowywała ich sama. To ona kazała uczyć się języka polskiego i wysyłała do domu kultury na zajęcia. Czy Leszek Stanek często wraca na Śląsk? Jak udało mu się dostać do szkoły tańca? Czy rówieśnicy traktowali go jak dziwaka? Aktor, piosenkarz i tancerz pozwolił kamerze Dzień Dobry TVN uczestniczyć w sentymentalnej podróży po Śląsku.

  Już jutro odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! O swoich wspomnieniach związanych z WOŚP i przedmiotach, które przekazali na licytację opowiedzieli nasi goście - Leszek Stanek, Renata Dancewicz, Rafał Królikowski i Magdalena Różczka. Wspieracie "Orkiestrę"? Napiszcie jak!

  Andrzejki to czas wróżb. Czy gwiazdy chodzą do wróżek, aby zapytać o swoją przyszłość? Z Anną Dereszowską, Agnieszką Woźniak-Starak, Katarzyną Warnke, Romą Gąsiorowską, Elżbietą Romanowską, Agnieszką Sienkiewicz, Patricią Kazadi, Leszkiem Stankiem i Anną Starmach rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dzisiaj ostatni odcinek Azja Express. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy finalistów programu: Agnieszkę Włodarczyk, Marię Konarowską, Michała Żurawskiego, Ludwika Borkowskiego i Leszka Stanka, aby zapytać, które momenty z pobytu w Azji wspominają najlepiej. Zaprzyjaźnili się? Z kim Marcin Prokop chciałby wystąpić w parze w kolejnej edycji programu Azja Express? Zobaczcie, jaki wynik finału obstawili nasi widzowie.

  Wielu ludzi nie potrafi rozstać się ze swoimi komórkami. Są w nie wpatrzeni, kiedy idą po ulicy, jadą w autobusie, a nawet, gdy siedzą przy jednym stole z przyjaciółmi. Czy uzależnieni od telefonu są również goście Dzień Dobry TVN - aktorzy: Julia Kamińska, Filip Bobek i Leszek Stanek? Sprawdziliśmy to :)

  Leszek Stanek opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o swoim udziale w "Azja Express": "Brzydka ona, brzydki on, na zasadzie dwóch "ciapek". My sami siebie zaskoczyliśmy (...) Myśleliśmy, że po tygodniu to będziemy już na wakacjach w Tajlandii".

  Do świąt Bożego Narodzenia został już tylko miesiąc, dlatego Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać gwiazdy o to, jak się do nich przygotowują. Zobaczcie, kto ma już kupione wszystkie prezenty, kto podchodzi do świąt na luzie, a kto wyjeżdża w tropiki.

  Z okazji Dnia Kundelka - wraz z dziennikarką Agnieszką Woźniak-Starak i aktorem Leszkiem Stankiem - chcielibyśmy Was namówić do wzięcia udziału w szlachetnej akcji "Adopciaki". Co ma na ona na celu? Goście Dzień Dobry TVN powiedzieli również o swoich adoptowanych psach. Jak do nich trafiły?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: sposób na kłopoty z dziewczyną, czyli naukowiec, który na tydzień stał się kozą i dostał Antynobla. Oprócz tego: dwieście stacji metra, siedmiopasmowe ulice, ale my się nie zgubimy - po Moskwie oprowadza nas Ariadna, wnuczka marszałka Polski i Związku Radzieckiego Konstantego Rokossowskiego. Oprócz tego: pokaż mi swój profil społecznościowy, a powiem Ci, kim jesteś - doradzimy, jak stworzyć ten idealny. A także: Agnieszka Woźniak-Starak i Leszek Stanek adoptują - tylko u nas szczegóły. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

  Choć za sceną jest związany od wielu lat, to dopiero dzięki udziałowi w Azja Express poznała go cała Polska. O kim mowa? O wokaliście, tancerzu, aktorze i właścicielu restauracji Leszku Stanku. Zapytaliśmy go w Dzień Dobry TVN, w jaki sposób ma zamiar wykorzystać popularność zdobytą w Azja Express i kto z uczestników programu zaskoczył go najbardziej.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Leszek Stanek, o której Marcin Prokop mówi, że to "gwiazda undergroundowego, polskiego death metalu". Uczestnik programu "Azja Express" zaśpiewał wpadającą w ucho piosenkę "Give me a hug". Tekst i kompozycja powstały pod wpływem ludzi i emocji, które towarzyszyły Leszkowi podczas podróży po krajach Azji Południowo-Wschodniej. Jak Wam się podoba?