Tomasz Iwan

  Tomasz Iwan

  Tomasz Iwan o wynikach naszej kadry na Mundialu: "Przeżywałem to jak swoją piłkarską porażkę". Od 14 roku życia niemal bez przerwy związany jest z piłką nożną. Do niedawna był dyrektorem reprezentacji Polski ds. organizacyjnych. Po nieudanym występie naszych piłkarzy w Rosji ... ma więcej czasu dla rodziny i na... grę w golfa.

  Zakończyła się 18. edycja turnieju z "Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Tomasza Iwana, dyrektora reprezentacji Polski ds. organizacyjnych oraz Ninę Patalon, trenerkę prowadzącą reprezentację kobiet, by podsumowali tę akcję. Ile dzieci wzięło udział w tegorocznej edycji? Czy dziewczynki też biorą udział w tym turnieju? Jak trenować małego piłkarza?

  Byli piłkarze nożni: Radosław Majdan, Piotr Świerczewski i Tomasz Iwan przyjaźnią od wielu lat. Czy kiedykolwiek kłócili się na boisku? Ile razy policja kończyła ich imprezy? Razem oglądają mecze obecnej reprezentacji Polski w piłce nożnej? Radka i Piotra gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Modelka i prezenterka Natalia Jakuła oraz dyrektor reprezentacji polski w piłce nożnej Tomasz Iwan zostali rodzicami. Jak narodziny dziecka zmieniły ich życie? Czy Tomek zabrał już syna na stadion? Ile Natalia przytyła w czasie ciąży? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Przed dyrektorem reprezentacji Polski w piłce nożnej ds. organizacyjnych Tomaszem Iwanem i jego partnerką dziennikarką Natalią Jakułą nowe wyzwanie - już niedługo zostaną rodzicami. Czy Tomek będzie przy porodzie? O swoich planach na przyszły rok i atmosferze panującej w reprezentacji para powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Uli Chincz.

  Tomaszowi Iwanowi zarzuca się zbyt poufałe kontakty z piłkarzami reprezentacji. Parę dni temu w mediach pojawiły się informacje jakoby miał stracić pracę ze względu na częste imprezowanie ze sportowcami podczas zgrupowań. Czy straci stanowisko dyrektora kadry ds. organizacyjnych? O komentarz do sytuacji poprosiła go dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gwiazdy mają bardzo napięty grafik. Jak znajdują chwilę na spotkania z przyjaciółmi? Przemysław Saleta, Odeta Moro, Tomasz Iwan i Piotr Zelt opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o tym jak spędzają swój wolny czas.

  Do kuchni Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dyrektora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Tomasza Iwana i jego partnerkę - prezenterkę telewizyjną Natalię Jakułę. Przygotowali dla nas: ciasto marchewkowe, krem z marchewki i soczewicy, przekładańca z łososiem i mozarellą oraz makaron curry z krewetkami i pomidorkami. Smacznego!

  Dziennikarka i reporterka oraz partnerka Tomasza Iwana - Natalia Jakuła. Izabela Janachowska, tancerka, zaręczona z Krzysztofem Jabłońskim. Agata Rubik- żona Piotra Rubika. I Anita Grabowska - menadżerka Andrzeja Grabowskiego oraz jego żona. Łączy je to, że ich partner jest znacznie od nich starszy. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziały, czy różnica wieku w związku przeszkadza czy pomaga w miłości?

  O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawiali: żeglarz sportowy i złoty medalista olimpijski Mateusz Kusznierewicz, bokserka i mistrzyni świata Agnieszka Rylik oraz polski piłkarz, Tomasz Iwan. Czy ich dzieci poszły w ślady rodziców? Kto u naszych gości odkrył talent sportowy?

  W domu, w klubie, zakrapiany alkoholem, ze striptizem? Jaki jest przepis na idealny wieczór kawalerski? Aktor Jarek Jakimowicz uważa, że z dobrego wieczoru kawalerskiego nie powinno się pamiętać nic. Co na to były piłkarz Tomasz Iwan i aktor Marcin Chochlew? Jak wyglądają wieczory kawalerskie we Włoszech? - Nie ma striptizu, kobiet, nic nie ma... nuda - mówił w Dzień Dobry TVN Paolo Cozza, Włoch mieszkający w Polsce, któremu bardzo się podobają polskie wieczory kawalerskie.