Gwiazdy

Ostatnie dni lata na fotografiach gwiazd. Jak upływa im ten czas?

Gwiazdy

Monika Mrozowska

Wielkimi krokami zbliża się jesień – przez jednych uwielbiana za kolorowe liście, przez innych nienawidzona za słotę i szybko zapadający zmrok. Znane i lubiane osoby postanowiły więc w pełni wykorzystać ciepłe dni. W jaki sposób spędzają ostatni weekend lata?

Początek kalendarzowej jesieni już 23 września. Niektórzy kochają ją za niewątpliwy klimat tworzony przez kolorowe liście na drzewach, grzyby w lasach czy chwile spędzane pod kocem z kubkiem gorącej herbaty i książką. Na drugim biegunie są osoby nienawidzące tej pory za deszczową pogodę i szybko zachodzące słońce.

Monika Mrozowska – ostatni weekend lata

Zbliżający się wielkimi krokami koniec lata nie umknął uwadze Moniki Mrozowskiej. Aktorka postanowiła jak najlepiej wykorzystać ostatni weekend tej pory roku i na świeżym powietrzu spotkała się z bliskimi jej osobami.

Pogoda rozpieszcza!!!

- cieszyła się pod umieszczoną w sieci fotografią.

Katarzyna Zielińska w ogrodzie

Nadchodzącą jesień wyczuła również Katarzyna Zielińska. Aktorka podkreśliła, że lubi tę porę roku za możliwość spędzania leniwie czasu na swoim tarasie. Po błogim poranku zakasała rękawy i zabrała się do pracy.

Najwyższy czas zabrać się za porządki w ogrodzie ✂️

- napisała aktorka.

Joanna Koroniewska wypoczywa w Sopocie

Na pełny relaks w ostatnie dni lata postawiła Joanna Koroniewska. Aktualnie jest Sopocie, z którego zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Na jednym z nich dumnie zaprezentowała w bikini swoją fantastyczną sylwetkę, którą zachwyciła obserwatorów.

Wymasowana, wypływana, wybiegana i zrelaksowana. Sorry musiałam się Wam trochę uzewnętrznić

- czytamy pod fotografią.

Tomasz Oświeciński na grzybach

Piękna pogoda sprzyjała weekendowym wycieczkom na grzybobranie. Na poszukiwanie leśnych skarbów postanowił wybrać się Tomasz Oświeciński wraz z ukochaną oraz z córką.

Chęci są, pogoda jest, auto co na luzie do lasu wjedzie też... Nawet i dzień wolny się znajdzie...

- podpisał zdjęcie z lasu.

Przy okazji aktor i trener dopytywał internautów, czy mają sprawdzone miejsca do 100 km od Warszawy. W końcu - jeśli już ruszać na grzyby, to najlepiej wracać z pełnym koszykiem.

Dowiedz się, jakie są właściwości zdrowotne grzybów.

Mateusz Damięcki nad wodą

Z lasu przenosimy się nad wodę. Mateusz Damięcki opublikował fotografię, na której pokazał swoją kąpiel po zachodzie słońca. Może dla innych będzie to inspiracją do skorzystania z ostatnich dni lata?

Zobacz także:

Michał Kwiatkowski o kulisach wygranej w Tour de France. "Miałem niesamowite wsparcie zespołu i mogłem sięgnąć po to zwycięstwo"

Maffashion wita dzień z maleńkim synkiem. Internautki komentują, blogerka odpowiada: "ooo, już zaczynają się rady"

"SuperNOVA" Cleo i jej nowoczesne brzmienia. "Od lat staram się odszufladkować z tej Słowianki"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości