Gwiazdy

"Kochać inaczej" w wykonaniu Igo promuje film "Czarna owca"

Gwiazdy

TVN

W sierpniu tego roku do kin wejdzie komediodramat "Czarna owca", który w zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian. Piosenkę promującą film nagrał Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo. Utwór nosi tytuł "Kochać inaczej" i jest nową wersją wielkiego hitu zespołu De Mono.

"Czarna owca" - o czym jest film?

"Czarna owca" to słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie, w której każdy ma czegoś dość. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak im się wydaje. Czy członkowie rodziny odnajdą swoje szczęście?

- Film porusza kilka tematów, takich jak wybór między karierą a rodziną, dojrzewanie do bycia ojcem, próba odnalezienia się w całkowicie nowej sytuacji życiowej, ale chyba przede wszystkim ten film jest o tym, że dziecko zawiązuje więź na zawsze. Dwie najpiękniejsze emocje to śmiech i płacz. To może dać nam komediodramat i to – mam nadzieję – da nam "Czarna owca" - stwierdził reżyser, Aleksander Pietrzak.

Z kolei producentka, Anna Waśniewska-Gill powiedziała: - To uniwersalna historia o drodze do dojrzałości, w której każdy z nas może się odnaleźć. W zabawny sposób pokazuje różnice międzypokoleniowe, problemy wynikające z braku komunikacji, obawy przed ukazaniem swoich prawdziwych uczuć. Interesowało nas pokazanie prawdy o rodzinie i różnych momentów w życiu małej społeczności. Śmiesznych, czasem smutnych i strasznych. Po trudnym doświadczeniu, które dzieliliśmy przez ostatni rok, mamy świadomość, że każdy człowiek teraz jest spragniony pozytywnych emocji, a tych z pewnością dostarczy film "Czarna owca" Alka Pietrzaka.

"Czarna owca" - obsada, data premiery

W obsadzie znaleźli się: Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Kamil Szeptycki, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik i Włodzimierz Press.

Film wejdzie do kin 13 sierpnia 2021 r. Za jego produkcję odpowiada TVN Grupa Discovery.

"Kochać inaczej" - piosenka do filmu "Czarna owca"

Utwór promujący film "Czarna owca" nagrał jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce - Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo. Piosenka jest nową wersją wielkiego hitu zespołu De Mono - "Kochać inaczej". Ponadczasowy tekst w nowoczesnej aranżacji z elektronicznym brzmieniem to z pewnością potencjał na przebój!

Igor Walaszek - kto to

Igor Walaszek pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku, wraz z grupą przyjaciół, założył rockowy zespół Clock Machine. Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku i od 2015 roku wraz z Kubą Traczem tworzy elektroniczny duet Bass Astral x Igo. Ze wspomnianymi zespołami nagrał dotychczas sześć płyt, a jego dyskografię zamyka wydany w marcu 2019 roku album "Prognozy" zespołu Clock Machine.

W 2019 roku Igor został, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i Błażejem Królem.

W sierpniu bieżącego roku światło dzienne ujrzy trzeci album Bass Astral x Igo pt. "Satellite". W tym samym czasie Igo pracuje nad pierwszą solową płytą. Wystąpił na takich festiwalach, jak Open’er Festival, Krakow Live Festival, Przystanek Woodstock, OFF Festival, czy Audioriver. Współpracował m.in. z Sokołem, Miuoshem, czy Sistars.

>>> Zobacz także:

Filmy biograficzne o kultowych muzykach. "Podobno Val Kilmer tak mocno wczuł się w rolę, że po zakończeniu wymagał pomocy psychiatry"

Filmy o miłości na lato. "Nawet wyjeżdżając na wakacje z rodzicami, można przeżyć miłosną przygodę"

Łobuzy, które skradły nasze serca. Filmowy przegląd Anny Wendzikowskiej

Autor: Iza Dorf

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości