Arek Jakubik

    Arek Jakubik

    W sierpniu tego roku do kin wejdzie komediodramat "Czarna owca", który w zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian. Piosenkę promującą film nagrał Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo. Utwór nosi tytuł "Kochać inaczej" i jest nową wersją wielkiego hitu zespołu De Mono.

    Na rynku ukazał się nowy album zespołu Dr Misio - "Zmartwychwstaniemy". Już w kwietniu mogliśmy zobaczyć pierwszy teledysk do utworu pochodzącego z tej płyty - "Pismo". Klip wyreżyserował Wojciech Smarzowski. Dlaczego przez niektórych teledysk został uznany za obrazoburczy? Jaka jest prawda o występie zespołu podczas tegorocznego festiwalu w Opolu?

    Arkadiusz Jakubik to aktor, reżyser oraz scenarzysta filmowy i teatralny. Zajmuje się także dubbingiem. Za swoje role filmowe był kilka razy nagradzany. Jest także założycielem zespołu Dr Misio. Co daje mu muzyka? Dlaczego według niego aktorstwo nie jest najlepszym zawodem? Jaki film, w którym grał był dla jego kariery przełomowy? Arka i jego żonę Agnieszkę Matysiak gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Co powiedzieli o swoim związku?