Gwiazdy

Halina Mlynkova pozuje z ciążowym brzuchem i zapowiada powrót do pracy. "Jaki to piękny, twórczy czas"

Gwiazdy

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova w tym roku ma wiele powodów do radości. Niebawem wokalistka przywita na świecie swoje drugie dziecko. Uradowana przyznała także, że wkrótce wraca do pracy. "Wreszcie zaczynamy próby z muzykami" – dodała w opisie serii ciążowych zdjęć. Piosenkarka wręcz promienieje na nich szczęściem.

Halina Mlynkowa w ciąży wraca do pracy

Po lockdownie i wielu miesiącach spędzonych w domu większość muzyków może odetchnąć z ulgą. Powoli budzi się koncertowe życie, a ilość zebranego materiału przeradza się w nowe wydawnictwa.

Uradowana Halina Mlynkowa pochwaliła się w sieci powrotem do pracy. Mimo ciąży wokalistka stęskniona za próbami z zespołem postanowiła działać, śpiewać i nagrywać.

Halina Mlynkowa na ciążowym zdjęciu

Na Instagramie artystka opublikowała urocze fotografie z ciążowy brzuszkiem. Zapowiedziała też nowy materiał.

Wreszcie zaczynamy próby z muzykami, orkiestrą, w przyszłym tygodniu do studia i nagrywamy! Jaki to piękny, twórczy czas! A jeszcze większą radochę mam z tego, że ktoś mały towarzyszy mi w tych pięknych chwilach! Oj tak można żyć kochani!

- napisała piosenkarka pod serią zdjęć.

Halina Mlynkova - druga ciąża

Kilka tygodni temu Halina Mlynkova zdradziła światu, że spodziewa się drugiego dziecka. Jak przyznała, o powiększeniu rodziny myślała już od dłuższego czasu. Kiedy 44-latka straciła już nadzieję, zdarzył się cud. Szczęśliwe wiadomości przekazała w mediach społecznościowych.

- Jestem marzycielką i romantykiem - czasem stąpającym po ziemi, ale zazwyczaj w kryzysowych sytuacjach. Dawałam sobie zadania i limity czasowe. Niektóre z nich kończyły swój termin ważności. Było już za późno, bo to nie ten wiek, co ludzie powiedzą itp. I nagle się okazało, że ten limit się zakończył, a mi nie spełniło się marzenie, które staje się bardzo bolesne w sercu. [...] Nabrałam głębokiego powietrza drugiego dnia, powiedziałam - dość tego i zaczęłam dalej żyć, z myślą, że oprócz macierzyństwa jest jeszcze mnóstwo wspaniałych rzeczy, które chcę w życiu zrobić. [...] A potem, nagle, moje życie przyniosło mi niespodziankę, której się już nie spodziewałam - pisała wokalistka.

Fani komentują

Już na pierwszy rzut oka widać, że Halina Mlynkova jest po prostu szczęśliwa. Przyszła mama szczerym uśmiechem dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych, a ci z podziwem śledzą jej poczynania w sieci. Pod najnowszym postem internauci złożyli artystce gratulacje, a także przyznali, że ciąża ewidentnie jej służy.

- Tak wygląda szczęśliwa kobieta w otoczce swojej piękności. Pozdrawiam serdecznie. Halinka wyglądasz przepięknie, ciąża Ci służy. Cieszę się razem z Tobą i serdecznie gratuluje. Piękny radosny uśmiech - czytamy w komentarzach.

Jennifer Love Hewitt spodziewa się trzeciego dziecka. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Fani nie mają wątpliwości i już składają gratulacje

Agnieszka Kotońska chciałaby mieć drugie dziecko? "Już widzę te nagłówki: Kotońska w ciąży, stara baba w ciąży"

Kamila Kamińska jest w ciąży. "Dziękuję wszystkim, którzy uszanowali naszą prywatność i intymność"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości