Gwiazdy

Nie żyje Miss Brazylii. Gleycy Correia zmarła po rutynowym zabiegu

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
"The Mirror", "New York Post"
świeczka żałobna, Gleycy Correia

Nie żyje Gleycy Correia. Utytułowana Miss United Continents Brazil poddała się rutynowemu zabiegowi wycięcia migdałków. Tuż po operacji zapadła w śpiączkę. Informację o śmierci kobiety przekazał przyjaciel rodziny ksiądz Lidiane Alves Oliveira. Bliscy zmarłej podejrzewają, że lekarze popełnili błąd.

27-letnia Miss Brazylii nie żyje

Gleycy Correia pochodziła z biednej, brazylijskiej rodziny. Sławę zyskała dzięki licznym udziałom w konkursach piękności. W 2018 roku zdobyła tytuł Miss United Continents Brazil, a w kolejnych latach pracowała jako modelka, influencerka, tatuażystka oraz wykonywała proste zabiegi kosmetologiczne z zakresu medycyny estetycznej.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W kwietniu tego roku 27-latka poddała się rutynowej operacji wycięcia migdałków. Kilka dni po zabiegu doznała krwotoku i znów trafiła do szpitala. Młoda kobieta zapadła wówczas w dwumiesięczną śpiączkę, z której już się nie wybudziła. Zmarła 20 czerwca, a o jej śmierci poinformował na łamach "The Mirror" przyjaciel rodziny ksiądz Lidiane Alves Oliveira. Pogrzeb odbył się następnego dnia.

Nie żyje Gleycy Correia. Rodzina podejrzewa, że lekarze popełnili błąd

Bliscy zmarłej modelki nie mają wątpliwości, że jej śmierć miała bezpośredni związek z przebytą wcześniej operacją. Zaprzyjaźniony z Gleycy Correia pastor Jak Abreu wyznał na Instagramie, że rodzina miss podejrzewa lekarzy o popełnienie błędu podczas zabiegu. Nie wiadomo jednak, czy zamierza oficjalnie oskarżyć medyków i pozwać ich do sądu.

"New York Post" informuje, że ciało 27-latki zostało przewiezione do lekarza sądowego. Specjalista przeprowadził sekcję zwłok, jednak jej wyniki nie zostały jeszcze ujawnione.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: "The Mirror", "New York Post"

Źródło zdjęcia głównego: Andrei Stoica/500px/Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości