Gwiazdy

Ewa Minge o zakłamywaniu rzeczywistości w sieci. "Mam żal do osób popularnych"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Lekcja tolerancji według Ewy Minge

Ewa Minge jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Projektantka chętnie pozuje tam w naturalnej odsłonie. Dlaczego nie popiera osób pokazujących nierealną rzeczywistość w sieci? O tym opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

Ewa Minge o zakłamywaniu rzeczywistości

Ewa Minge jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 150 tysięcy osób. Fani cenią projektantkę za szczerość i chęć zabierania głosu w istotnych sprawach. Gwiazda nie boi się też publikować zdjęć bez makijażu, ponieważ chce w ten sposób pokazywać, że nikt nie jest idealny.

- Ja mam ogromny żal do osób popularnych, które pokazują taką troszkę nierealną, zakłamaną rzeczywistość - tłumaczy w studiu Dzień Dobry Wakacje. - Ten trend przeszedł do normalnych ludzi. Pokazujemy nasze sukcesy, które nie zawsze nimi są, bo często jest to historia stworzona na potrzebę jednego zdjęcia - dodaje.

Projektantka podkreśla, że takie działania mogą mieć poważne konsekwencje. - Powoduje to ogromną frustrację u ludzi, którzy nie rozumieją tych mechanizmów - wyjaśnia.

Ewa Minge i jej misja oswajania choroby

Ewa przyznaje, że publikując treści w mediach społecznościowych, stara się badać, co interesuje jej fanów lub media. Artystka pokazuje różne aspekty swojego życia. - Świetnie klikają się prawdziwe zdjęcia z piegami i bez retuszu - zaznacza. - Na moim profilu fani nie oczekują pięknego, obrazkowego świata - dodaje.

W jednym z najnowszych postów na Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcie opuchniętej twarzy. Okazuje się, że 55-latka cierpi na silną alergię objawiającą się między innymi nieznośnym swędzeniem i pieczeniem skóry. W ten sposób projektantka kontynuuje misję odwracania trendu na pokazywanie nierealnej rzeczywistości.

- Chciałabym wykorzystywać to narzędzie jak najlepiej - podsumowuje.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: fot. Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości