Gwiazdy

Paweł Małaszyński wraca z wakacji. Pokazał realia podróżowania. "Chyba wszystko zabrałem"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński przez ostatnie dni korzystał wraz z najbliższymi z urlopu. Aktor wybrał się na rodzinne wakacje nad morzem. Powrót z wczasów podsumował jednym zdjęciem. - A ja myślałam, że tak to tylko przy maluchach się pakuje - skomentowała rozbawiona internautka.

Paweł Małaszyński wraca z rodzinnych wakacji

Paweł Małaszyński uchylił internautom rąbka tajemnicy na temat tego, jak spędza rodzinne wakacje. Opublikował na Instagramie kilka relacji z urlopu, w tym zdjęcie z basenu oraz wspólną fotografię z 18-letnim synem.

Najwięcej uwagi fanów zwrócił jednak bardzo przyziemny obrazek powrotu aktora z wczasów. Gwiazdor uwiecznił ostatnie chwile wypoczynku zabawnym kadrem wypełnionego po brzegi bagażnika samochodu. Tym samym pokazał realia podróżowania.

Jak spędzić wakacje?

Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
wideo 2/5

W aucie nie zabrakło kilku walizek, wielu torebek na zakupy, które posłużyły jako dodatkowe miejsce do przechowywania pakunków, sprzętu sportowego czy kartonów i wiader z resztkami produktów spożywczych. Całość wyglądała bardzo znajomo wszystkim obserwatorom, którzy kiedykolwiek udali się na wakacje wraz z rodziną.

- Tak że ten... Chyba wszystko zabrałem - zażartował gwiazdor, podkreślając liczbę bagaży.

Fani nie pozostawili tego widoku bez komentarza. - I tak się okaże, że brakuje czegoś bardzo ważnego. (...) A ja myślałam, że tak to tylko przy maluchach się pakuje. (...) Skąd ja to znam. (...) Często też tak mam. I jeszcze jak dojeżdżam do domu, to pilot od garażu jest w największej czerwonej walizce - pisali pod postem.

Paweł Małaszyński na zdjęciu z synem

Paweł Małaszyński doczekał się narodzin dwóch pociech - syna Jeremiasza oraz córki Lei. Pierworodny aktora skończył w tym roku 18 lat i coraz częściej pokazuje się publicznie u boku znanego ojca. Panów łączy wspólna pasja - nastolatek wystąpił w jednym z teledysków taty.

- Nadrabiam czas, kiedy Jeremiasz był mały. Kiedy dużo pracowałem, byłem wszędzie w mediach, bo robiłem rzeczy, które mnie interesowały i chciałem się rozwijać w tym zawodzie. Teraz mam wyciszony okres. Cały czas jestem dla moich dzieci - wyznał niegdyś w Dzień Dobry TVN gwiazdor.

Wspólne wakacje z pociechami są tego dowodem. Paweł Małszyński udostępnił w sieci fotografię na tle morskiego krajobrazu. Pozuje do niej razem z Jeremiaszem, który według internautów jest niezwykle podobny do swojej mamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości