Gwiazdy

Refleksyjna Ewa Drzyzga na wakacjach. "To ja się starzeję?"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga korzysta z uroków lata. Prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała w sieci wakacyjne zdjęcie w bikini. Ma jednak pewne trudności, by na urlopie oddać się tylko relaksowi. Jak przyznaje, nie jest dla niej codziennością, kiedy "nikt nic od niej nie chce". Zdradziła też, za czym tęskni.

Ewa Drzyzga i droga jej kariery

We wrześniu 2020 roku Ewa Drzyzga dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN, który współprowadzi z Agnieszką Woźniak-Starak. Jest to drugi żeński duet w historii porannego show. Choć obie panie od dawna są związane ze stacją TVN, to po raz po raz pierwszy spotkały się właśnie na planie naszego programu.

Ewa Drzyzga przygodę z mediami rozpoczęła w 1990 roku od stażu w Polskim Radiu. Następnie związała się ze stacją RMF FM, gdzie można było usłyszeć jej głos w programie porannym, równocześnie stawiała pierwsze kroki w telewizji.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Uwielbiana przez widzów i słuchaczy dziennikarka i prezenterka przyszła na świat w Krakowie w 1967 roku. Studiowała filologię rosyjską. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej kultowe "Rozmowy w toku" emitowane w latach 2000-2016. Talk show przyniósł prowadzącej m.in. 4 telekamery i nagrodę Wiktora.

Niewiele osób wie, że Ewa Drzyzga jest miłośniczką teatru i marzyła o karierze aktorskiej. W tej roli pojawiła się gościnnie w serialu "Majka".  Prowadziła również programy medyczne "36,6°C" w TVN i "Raport Life" w Discovery Life.

Ewa Drzyzga na wakacjach

Dziennikarka korzysta obecnie z przerwy wakacyjnej. Przypomnijmy, że Dzień Dobry TVN latem emitowane jest tylko w weekendy. To więc idealny czas, by odpocząć i zebrać siły oraz nowe pomysły na kolejny sezon programu. Trudno jednak od razu wyjść z wiru pracy. Ewa Drzyzga przyznaje, że jeszcze z trudem przychodzi jej odpoczynek. Zwłaszcza, kiedy do niedawna nie mogła spuszczać synów z oka. Dziś to samodzielne chłopaki: Stanisław ma 18 lat, a Ignacy - 16.

Ewa Drzyzga o macierzyństwie

- To ja się starzeję czy to dzieci dojrzewają? Leżę ja sobie na tych wakacjach, leżę, leżę i nagle orientuję się, że nikt niczego ode mnie nie chce. Rozglądam się nerwowo "gdzie oni", czy nie trzeba z basenu wyciągać albo podnosić czegoś, czym przygnieceni... Pustka, cisza, nikt nie woła na pomoc. Oni zalegają w pokoju bezpieczni, mają swoje sprawy. Poczułam ulgę, że mogę tak leżeć i leżeć - przecież o tym marzyłam! Ale w tej samej sekundzie zatęskniłam do tych 15 sek, na które mogłam przysiąść "półdpośladkiem", żeby znów być wyrwanym do kolejnej matczyno-dziecięcej aktywności - czytamy pod opublikowanym przez naszą prowadzącą zdjęciem w bikini. - PS. Tęsknię za budowaniem zamków z piasku... Chyba sobie sama zbuduję. Ciekawe czy dołączą? - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości