Gwiazdy

Khloé Kardashian oczekuje narodzin drugiego dziecka. Kontrowersje budzi niewierny partner celebrytki

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Khloé Kardashian ponownie zostanie mamą. Wraz z Tristanem Thompsonem, który niedawno przywitał na świecie syna ze związku z inną kobietą, skorzystali z pomocy surogatki.

Khloé Kardashian przeżyła poronienie

20. seria rozsławionego na całym świecie "Z Kamerą u Kardashianów" (Keeping Up With The Kardashians) przyniosła fanom wiele emocji. Khloé Kardashian rozmawiała w niej m.in. z Kim Kardashian o swojej drugiej ciąży. Z programu mogliśmy dowiedzieć się, że kiedy oczekiwała na narodziny pierwszej pociechy, nie obyło się bez komplikacji. Wzruszona wyznała, że o mały włos nie straciła ciąży.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Khloé Kardashian ujawniła, że ​​lekarze poinformowali ją o 80. proc. prawdopodobieństwie poronienia, jeśli ponownie zajdzie w ciążę. Gwiazda mierzyła się wówczas ze stanem przedrzucawkowym, który może powodować wysokie ciśnienie krwi i uszkodzenie nerek.

- Rozmawiałam z dr A, a ona była trochę zaniepokojona tym, że zrobiłam kontrolę, płytki krwi i wszystko inne, a ona właśnie powiedziała, że ​​będę nosicielką wysokiego ryzyka ciąży... - mówiła w reality show Khloé.

Khloé Kardashian spodziewa się drugiego dziecka

Khloé Kardashian i Tristan Thompson byli ostatnio na językach całego świata. Wszystko po tym, gdy niewierny partner spłodził dziecko z inną kobietą. Z amerykańskich doniesień wynika, że mimo tego, "zakochani" spodziewają się aktualnie drugiej, wspólnej pociechy. Według aktualnych informacji, dziecko a przyjść na świat przy pomocy surogatki.

- Możemy potwierdzić, że True będzie miała rodzeństwo, które zostało poczęte w listopadzie - przekazał portalowi "Page Six" sam przedstawiciel Khloé.

Z oświadczenia dowiemy się, że do zapłodnienia doszło na kilka tygodni przed tym, jak na jaw wyszła informacja o zdradzie sportowca, w wyniku której ten doczekał się syna z Maralee Nichols.

- Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić o życzliwość i uszanowanie prywatności, aby Khloé mogła skupić się na swojej rodzinie - czytamy.

- Dziecko Khloe i Tristana było już w drodze, kiedy wybuchł skandal - cytował swojego informatora tabloid.

Khloé Kardashian i Tristan Thompson - czy są razem?

Informatorzy portalu "Page Six" nie mają wątpliwości, że między byłymi kochankami nie ma już uczucia. Choć chcieli stworzyć kochającą się rodzinę i dom dla swoich dzieci, wszystko zostało zaprzepaszczone przez zdradę.

- Nie są razem. Nie rozmawiają ze sobą od grudnia poza sprawami dotyczącymi rodzicielstwa - wyjawiła osoba z otoczenia ekspary.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: RB/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości