Gwiazdy

Blanka Lipińska na wakacyjnym zdjęciu z bratem. Widać podobieństwo?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska spędza wakacje w Grecji. Autorka erotyków zapozowała do zdjęcia ze starszym o rok bratem Jakubem. Jakie ma z nim relacje? Ujawniła, że kiedyś byli swoimi przeciwieństwami.

Blanka Lipińska pokazała brata. Spędza z nim wakacje

Po pracy na planie zdjęciowym kolejnej części erotyku "365 dni", po premierach filmowych, pozowaniu na czerwonych dywanach i po wielokrotnym udzielaniu wywiadów w życiu Blanki Lipińskiej nadszedł czas na odpoczynek. Autorka bestsellerowych książek wybrała się do Grecji i skrupulatnie relacjonuje na Instagramie swoją podróż.

Towarzystwa dotrzymuje jej między innymi brat Jakub, którego zdjęcia niezbyt często pojawiają się na profilu popularnej siostry. Blanka Lipińska znacznie chętniej chwali się fotografiami ze znanymi już szerszej publiczności rodzicami. Teraz jednak sprawiła fanom niespodziankę.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Nie wiem jakie są Wasze relacje z rodzeństwem, ale moje wydają się całkiem spoko - napisała pod wakacyjnym kadrem, na którym widać, jak uśmiechnięci brat i siostra dryfują łodzią po morzu. Celebrytka zablokowała możliwość komentowania zdjęcia, dlatego też nie wiemy, czy internauci widzą w niej i w Jakubie jakiekolwiek podobieństwo.

Brat Blanki Lipińskiej - kim jest?

Blanka Lipińska w 2020 roku udzieliła wywiadu dla magazynu "Gala", w którym opowiedziała o relacjach rodzinnych. Wyznała wówczas, że brat był jej przeciwieństwem - lubianym i niesprawiającym problemów dzieckiem. Mężczyzna jest od niej niewiele starszy i ponoć może pochwalić się ponadprzeciętnymi umiejętnościami w różnych sferach życia.

- Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie - opowiadała Lipińska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości