Gwiazdy

Ewa Pacuła na wakacyjnych zdjęciach z mężem. "Kapie z tego miłość"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Ewa Pacuła

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, a jego uroki z nieskrywaną przyjemnością wykorzystują gwiazdy polskiego show-biznesu. W daleką podróż wybrała się także Ewa Pacuła. Była modelka w towarzystwie najbliższych wypoczywa na Florydzie i chętnie publikuje w sieci zdjęcia z wyprawy. Uwagę fanów zwróciły fotografie, na których zapozowała z ukochanym.

Ewa Pacuła wypoczywa na Florydzie

Ewa Pacuła postanowiła spędzić wakacje za oceanem. Była modelka wspólnie z mężem i dwiema córkami wybrała się na słoneczną Florydę. Zdjęciami z wyjazdu podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie da się ukryć, że relacja z rodzinnego urlopu bardzo przypadła do gustu internautom. Uwagę użytkowników Instagrama przykuły fotografie, na których gwiazda zapozowała w objęciach ukochanego. W sierpniu br. małżonkowie obchodzić będzie pierwszą rocznicę ślubu i widok ich szczęścia z całą pewnością wywołał uśmiech na niejednej twarzy.

Ewa Pacuła zapozowała z mężem

Wakacyjne kadry Ewy Pacuły wywołały niemałe poruszenie w sieci. Fani z zaangażowaniem komentowali promienny wygląd byłej modelki, ale nie pozostali też obojętni na osadzone w romantycznej scenerii ujęcia, na których całuje ukochanego.

- "Radość bije z Państwa twarzy", "Kapie z tego miłość", "Piękni Wy", "Jak milutko", "Ale cudnie! Bawcie się dobrze" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości