Gwiazdy

Anna Kalczyńska pozuje z mamą na plaży. Fani: "Dajecie czadu"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska tegoroczne wakacje spędza z rodziną nad polskim morzem. Niedawno w Chałupach odwiedziła ją mama. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z rodzicielką i rozgrzała fanów do czerwoności. Panie w strojach kąpielowych wyglądają jak siostry. "Petardy młodości i witalności" – pisali internauci.

Anna Kalczyńska – wakacje nad polskim morzem

Anna Kalczyńska każdego roku wakacje spędza nad polskim morzem. Na Półwyspie Helskim dziennikarka pływa na kite oraz korzysta z uroków natury, a aktywnościami dzieli się w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu w sieci pokazała zdjęcie z plaży oraz dodała: - Weekend w miejscu, które daje mi szczęście. Życia zabraknie, żeby zwiedzić świat, ale... chyba nie będę żałować. Piękno Półwyspu Helskiego zawsze mnie powala i wracam tu od sześciu lat – czytamy pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Jak spędzić wakacje?

Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
wideo 2/5

Niedawno do Anny dołączyła także mama. Jak się okazało, pani Halina Rowicka przyjechała do Chałup i razem z córką spędzała czas nad Bałtykiem. W mediach społecznościowych Anna opublikowała wspólne zdjęcie w strojach kąpielowych i zadowolona dodała:

Przyjechała Mamusia!

Anna Kalczyńska z mamą - wyglądają jak siostry

Nowe zdjęcie Anny Kalczyńskiej wywołało w sieci poruszenie. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których to fani komplementowali obie panie, a także zachwycali się znakomitą formą 70-letniej aktorki. Trzeba przyznać, że kobiety nie wyglądają jak matka z córką, lecz jak siostry.

- "Dajecie czadu piękne", "Wygląda jak siostra", "Obydwie petardy młodości i witalności", "Ale Pani mamusia jest gibka – wspaniale", "Jaka matka taka córka...Uwielbiam obie Panie" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości