Gwiazdy

Niebawem powiększy się rodzina Ewy Chodakowskiej. "To jest rok cudów"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Koniec roku dla Ewy Chodakowskiej okazał się bardzo szczęśliwy i zaskakujący. Trenerka tuż przez sylwestrem opublikowała w sieci wzruszający post, w którym zdradziła, że zostanie mamą chrzestną. "Obiecuje uchylić Twemu szczęściu nieba"– czytamy na Instagramie.

Ewa Chodakowska i jej życie rodzinne

Ewa Chodakowska to królowa polskiego fitnessu. Silna i pełna optymizmu trenerka z powodzeniem łączy życie zawodowe i prywatne. Gwiazda zrzeszyła wokół siebie wierne grono fanów tzn. "Choda Gang", który z pomocą mentorki pracuje nad formą życia. Od 2013 roku Ewa jest także w szczęśliwym związku małżeńskim z Lefterisem Kavoukisem, a fani coraz częściej dopytują o powiększenie rodziny. Do tego tematu Ewa odniosła się już w maju. Trenerka zaapelowała wtedy do internautów.

- Co chwila dostaję bęcki za to, że nie jestem mamą. Wiele osób próbuje mi dać do zrozumienia, że jestem niekompletna, że jestem niewystarczająca - pisała Ewa na Instagramie.

Gwiazda dodała także, że choć nie ma swoich dzieci, kocha te "pożyczone" od siostry. Rodzinna i czuła trenerka często dodaje zdjęcia oraz filmiki z Vanessą i Alexem. Gołym okiem widać, że jest wspaniałą ciocią.

- To nie tak kochane, że latami staram się o dziecko, którego nie mogę mieć. To jak wygląda moje życie, jest moim świadomym wyborem - wyjaśniała w maju trenerka.

Ewa Chodakowska z mężem w Dzień Dobry TVN: "Nie mamy cichych dni". Zobacz wideo:

Ewa Chodakowska zostanie mamą chrzestną

Jeszcze przed zakończeniem 2020 roku Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Jej rodzina powiększy się o kolejnego malucha, a gwiazda zostanie mamą chrzestną. Na Instagramie trenerka opublikowała świąteczne zdjęcia z ciężarną Magdaleną Tokarską-Rowińską i opatrzyła je wzruszający wpisem.

ROK 2021 to ROK CUDÓW. Kochanie obiecuje uchylić Twemu szczęściu nieba. Dziękuję, Ci ze mnie wybrałaś na mamę chrzestną. To dla mnie znaczy cały świat. Love u

- pochwaliła się Ewa.

Pod nowym postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci podziwiali niesamowitą przyjaźń obu pań, a także życzyli zarówno Ewie, jak i przyszłej mamie dużo zdrowia i miłości.

- Dziewczyny jesteście cudowne!!!! Tyle ciepła i miłości, gratuluję Wam prawdziwej szczerej przyjaźni! Niczego nie udajecie to cenie w Was przeogromnie !! Do siego roku

- Gratulacje i duuuużo zdrówka! Z taką ciocią na pewno niebo będzie uchylone - pisali fani.

Zobacz także:

Sylwester 2020 - jak pracują sklepy? Co z godzinami dla seniorów?

Cezary Pazura przekonuje Polaków, że warto się szczepić przeciw COVID-19. "Dla siebie i innych"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych, czyli ciąże i porody w 2020 roku

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości