Elton John lądował awaryjnie prywatnym odrzutowcem. "Wyglądało to dramatycznie"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Elton John wyruszył w pożegnalną trasę koncertową, podczas której przeżył chwile grozy. Samolot, którym udał się w podróż, uległ uszkodzeniu. Konieczne było awaryjne lądowanie.

Elton John - awaryjne lądowanie podczas trasy koncertowej

Elton John kilka dni temu wystąpił w Nowym Jorku w ramach ostatniej w karierze trasy koncertowej. Podróż do miejsca, w którym miał zagrać, nie obyła się jednak bez niebezpiecznych "atrakcji".

- Do Nowego Jorku leciał z ekipą prywatnym odrzutowcem. Byli na wysokości trzech tysięcy metrów, już wlatywali nad Irlandię, kiedy okazało się, że jest awaria hydrauliczna samolotu. Musieli zawracać do Londynu. To były te dni, w których tak potwornie wiało. Wiatr pędził z prędkością 130 kilometrów na godzinę, więc nie dość, że była awaria hydrauliczna, to jeszcze oni nie byli w stanie wylądować i pilot podchodził dwukrotnie do lądowania - opowiada w studio Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Elton John przerażony podczas lądowania

Mateusz Hładki w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą zaznacza, że informacja o awaryjnym lądowaniu odrzutowca Eltona Johna rozprzestrzeniła się bardzo szybko. Na wokalistę czekał tłum, który przyglądał się jego reakcji.

- Kiedy już było wiadomo, że ten samolot zawraca, że musiał awaryjnie lądować, na ziemi od razu pojawił się tłum gapiów i patrzyli w niebo. Podobno wyglądało to dramatycznie. Świadkowie mówią, że sam Elton zachował zimną krew, ale był przerażony. Co nie zmienia faktu, że jednak po chwili ruszył w trasę i wystąpił - słyszymy z ust dziennikarza Dzień Dobry TVN.

Co wydarzyło się w show-biznesie w ciągu ostatnich godzin? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo. Jeżeli nie zdążyliście obejrzeć Dzień Dobry TVN na żywo, warto zajrzeć na Player.pl, gdzie dostępne są wszystkie odcinki programu.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości