Gwiazdy

Dorota Wellman postanowiła uczcić Dzień Chłopaka. Czym obdarowała Marcina Prokopa i Andrzeja Polana?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Prezenty na Dzień Chłopaka
Prezenty na Dzień ChłopakaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Dzień Chłopaka stanowi wprost idealną okazję do tego, by wyrazić swoją sympatię do osób, z którymi dzielimy codzienność w miejscu pracy. Z takiego założenia wyszła Dorota Wellman, przygotowując wyjątkową niespodziankę dla Marcina Prokopa i Andrzeja Polana. Jakie upominki złożyła na ręce współpracowników prowadząca Dzień Dobry TVN?

Dzień Chłopaka w Dzień Dobry TVN

Wręczanie prezentów jest prawie tak samo przyjemne, jak ich otrzymywanie. Nie dziwi zatem fakt, że Dorota Wellman postanowiła zaskoczyć kolegów z pracy wyjątkowymi upominkami na Dzień Chłopaka. Marcin Prokop i Andrzej Polan nie kryli zaskoczenia na widok starannie zapakowanych podarków.

- Wczoraj był Dzień Chłopaka, a wy jesteście moimi chłopakami. Postanowiłam was bardzo, bardzo rozpieścić - zapewniła prowadząca Dzień Dobry TVN.

Marcin Prokop i Andrzej Polan dostali prezenty na Dzień Chłopaka

Dorota Wellman doskonale wiedziała, co sprawi radość Marcinowi Prokopowi i Andrzejowi Polanowi. Z okazji Dnia Chłopaka panowie dostali od niej samochody wyścigowe z czekolady. Słodkie upominki wywołały nie lada zamieszanie w studiu Dzień Dobry TVN.

- Pokaż. Czyja większa? - zapytał Marcin Prokop, porównując obydwa modele. Okazało się, że w jego ręce trafiła nieco dłuższa wyścigówka.

- Pięknie, bardzo dziękujemy - podsumował Andrzej Polan.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości