Gwiazdy

Córka Doroty Szelągowskiej idzie w ślady mamy? Jest pewien problem

Gwiazdy

Dorota Szelągowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – syna Antoniego i córki Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w 2018 roku i już zaczęła przejawiać zainteresowanie tym, czym zajmuje się jej mama. Dorota wyjawiła nam jednak, że jest coś, co może stanąć na przeszkodzie ku projektowaniu wnętrz przez jej pociechę.

Pasje Doroty Szelągowskiej

Wszyscy wiedzą, że Dorota Szelągowska kocha urządzać, aranżować i projektować wnętrza. Nie ma takiego pomieszczenia, którego nie udałoby jej się odmienić na plus. Okazuje się jednak, że poza tym, w czym realizuje się prowadząc programy na antenie TVN i TTV, dziennikarka ma także inne pasje.

Gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" niedawno pokazała na Instagramie obraz swojego autorstwa. W rozmowie z Kamilą Glińską z dziendorby.tvn.pl przyznała, że nie tylko chętnie maluje, ale też… śpiewa i gotuje.

- Gotowanie chyba wychodzi mi najlepiej z tego wszystkiego. Jeśli chodzi o malowanie (…) zupełnie nie potrafię tego robić, natomiast wychodzę z założenia, że jak coś się kocha robić, to należy to po prostu robić – podkreśliła Szelągowska.

Córka Doroty Szelągowskiej idzie w jej ślady?

Przy temacie pasji poruszyliśmy z Dorotą temat jej córki. Czy trzyletnia Wanda przejawia chęci do tego, aby w przyszłości zajmować się tym, co jej mama?

- Z moją córką już rok temu malowałam meble na tarasie i naprawdę robi to nieźle. Kiedy nagrywamy program, to też chętnie maluje ściany i pyta, czy może pomóc, natomiast moja córka – i to jest straszne – nie lubi zmian. Jak ostatnio wymieniałam kanapy, to mówiła "Boże, ja chcę tamte kanapy, one były takie wspaniałe". Więc oprócz tego, że chodzi i mówi, że chce być moją asystentką, to niestety będzie musiała się nauczyć, że jeśli chce projektować wnętrza, to pewne rzeczy wymienia się na nowe – przyznała Dorota Szelągowska.

Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo u góry.

Czytaj także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości