Dorota Gardias jako Róża w "Mask Singer". "To było spełnienie moich dziecięcych marzeń"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Roża zdemaskowana! Dorota Gardias jako Róża w utworze "Szklana pogoda"
Roża zdemaskowana! Dorota Gardias jako Róża w utworze "Szklana pogoda"Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W sobotę 2 kwietnia poznaliśmy personalia kolejnej gwiazdy, która wystąpiła w programie "Mask Singer". Za kostiumem Róży kryła się dziennikarka i prezenterka Dorota Gardias. Jak wspomina udział w programie? Co najbardziej jej się podobało? O tym opowiadała w Dzień Dobry TVN.

Dorota Gardias o udziale w "Mask Singer"

"Mask Singer" to program, w którym gwiazdy ukryte pod niezwykłymi kostiumami prezentują próbkę swoich talentów wokalnych. Zadaniem detektywów jest odkrycie ich personaliów. Co tydzień demaskowany jest jeden z uczestników. Tym razem widzowie dowiedzieli się, że Różą była Dorota Gardias. Dziennikarka i prezenterka wyznała w Dzień Dobry TVN, że starała się zmylić detektywów.

- Na przykład zostałam zapytana ostatnio, czy grałam w filmach. To było podchwytliwe. Powiedziałam, że tak - mówiła. Jak wyjaśniła, pracowała w modelingu przy różnych reklamach. - To też są filmy. Reklamowe, ale filmy - podkreśliła.

Warto dodać, że Dorota Gardias śpiewała niegdyś w Zespole Pieśni i Tańca" Roztocze", ale to nie tam stawiała pierwsze kroki. - To nie był początek mojej kariery. Wcześniej śpiewałam z moim tatą. Mój tata miał swój zespół, z którym grał na różnych imprezach okolicznościowych i ja, jako mały berbeć, miałam swój hit. Na wszystkich tych weselach u moich ciotek, kuzynów, na których mój tata grał, ja [...] śpiewałam "Puszka Okruszka". Później, jak trochę podrosłam [...], tata mówi: "a może będziesz z nami śpiewała w tym zespole" [...] I tak się zaczęło. Śpiewałam 10 lat - wspominała.

Czy Dorota Gardias myślała o karierze piosenkarki?

Dorota Gardias ma wszystkie cechy dobrej wokalistki. Mimo to nie ma wątpliwości, że wybrała dla siebie właściwą drogę zawodową. - Myślę, że wybrałam bardzo dobrze, ponieważ miejsce, w którym jestem zawodowo, bardzo mi odpowiada i daje mi bardzo dużo satysfakcji - zapewniła.

W programie "Mask Singer" najbardziej podobało jej się to, że mogła założyć maskę. - Na co dzień zakładamy jakieś maski i nie ma w tym nic złego, musimy się dopasować. Natomiast w tym przypadku, że ja założyłam maskę, sprawiło, że mogłam być w 100 proc. sobą. To jest niesamowite, jak występujesz za jakąś kurtyną, w tym przypadku za maską, jak się otwierasz, na więcej możesz sobie pozwalać. To było niezwykłe doświadczenie i spełnienie moich dziecięcych marzeń - stwierdziła prezenterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości