Gwiazdy

Córka Zofii Ślotały trafiła do szpitala. "Dla rodzica nie ma nic gorszego"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Zofia Ślotała
Fot. Paweł Wodzyński/DDTVN/East NewsCórka Zofii Ślotała trafiła do szpitala

Córka Zofii Ślotały, siedmioletnia Rania, jest pod obserwacją lekarzy. Dziewczynka leży w szpitalu. Stylistka opublikowała zdjęcie z placówki medycznej.

Córka Zofii Ślotały w szpitalu

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się niepokojące zdjęcie szpitalnego łóżka. Stylistka poinformowała, że 17 stycznia jej starsza pociecha trafiła do placówki medycznej z powodu złego stanu zdrowia. Nie zdradziła więcej szczegółów, jednak zaznaczyła, że sytuacja, z którą się mierzy, byłaby niezwykle trudna dla każdej matki, dlatego na jakiś czas ogranicza aktywność w mediach społecznościowych, by zająć się córką. We wpisie podziękowała za wsparcie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- U nas od wczoraj taka sytuacja. Dziękujemy za wszystkie wiadomości. Dla rodzica nie ma nic gorszego niż problemy zdrowotne dziecka, lecz najważniejsze, że jesteśmy pod opieką lekarzy. Dopóki wszystko nie wróci do normy, będzie mnie tu mniej. Wiadomo, że dzieci są priorytetem! - czytamy w poście.

Gwiazdy wspierają Zofię Ślotałę

Informacja, którą przekazała Zofia Ślotała, poruszyła wielu sympatyków stylistki. W komentarzach nie zabrakło słów otuchy dla siedmioletniej pacjentki i jej rodziny. Wsparcie okazały również popularne koleżanki Ślotały i jednocześnie doświadczone mamy, między innymi: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Maja Bohosiewicz, Paulina Krupińska czy Anna Wendzikowska. Każda z nich w komentarzu zostawiła jakiś miły ślad.

- Zdrowia dla dzieci i sił dla Ciebie, Zosiu - napisała żona Radosława Majdana.

Trzymamy kciuki, by Rania jak najszybciej odzyskała pełnię sił i mogła wrócić do domu.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Paweł Wodzyński/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości