Gwiazdy

Robert Lewandowski czesze córkę odkurzaczem. "Kiedy mamy nie ma w domu"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nie tylko doskonale radzi sobie na murawie, ale również w opiece nad dziećmi. Piłkarz ma zabawny sposób na to, jak zrobić kitkę z włosów córki i to bez użycia szczotki. Filmik stał się hitem TikToka, a ojcowie zapewniają, że sami wypróbują ten patent.

Robert Lewandowski zajmuje się córką

Choć nie jest to regułą, to zwykle mamy lepiej radzą sobie z tworzeniem fryzur na głowach córek. Wiążą kucyki, zaplatają warkocze lub kręcą loki. Być może Robert Lewandowski nie ma zdolności manualnych w kwestii stylizacji włosów, ale radzi sobie najlepiej jak potrafi.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Znany piłkarz pod nieobecność swojej żony Anny zajmował się Klarą i Laurą. Postanowił zrobić kitkę starszej z córek. Jednak zamiast chwycić za szczotkę... sięgnął po rurę od odkurzacza. Efekt zabawnego eksperymentu fryzjerskiego jest hitem na TikToku. Filmik na profilu Ani Lewandowskiej ma już ponad 5,5 mln wyświetleń i ponad pół miliona polubień.

- Kiedy mamy nie ma w domu - napisała żartobliwie trenerka.

Robert Lewandowski podbił serca internautów

Fani Roberta i Ani nie kryją, że wideo rozbawiło ich do łez. Wielu z nich zadeklarowało, że sami muszą wypróbować ten patent na swoich pociechach.

- "Lewy nie tylko na boisku sobie radzi", "To jest myśl! Idę po odkurzacz", "Moja córka jeszcze nie wie, co ją czeka haha", "Robert spróbuj zrobić dobieranego", "A ja tyle czasu zastanawiałem się, jak zrobić córce kucyka...", "Też tak będę robił, jak moja córcia będzie miała więcej włosków", "Dobra, muszę przetestować", "Pan Robert oprócz grania w piłkę, może też być fryzjerem" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości