Córka Katarzyny Pakosińskiej będzie zdawać do szkoły teatralnej. "Jestem pewna, że chcę to robić"

Autor:
Berenika
Olesińska
Aktorski talent w genach
Aktorski talent w genach Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Córka Katarzyny Pakosińskiej nie tak dawno wkroczyła w dorosłość. 19-letnia Maja Wiaderny postanowiła podążać śladami popularnej mamy i spróbować swoich sił na scenie. Ukończyła 3-letnie liceum aktorskie i aktualnie przygotowuje się do egzaminów wstępnych do szkoły teatralnej. Jej decyzja podobno spotkała się z zaskoczeniem artystki kabaretowej.

Maja Wiaderny, córka Katarzyny Pakosińskiej chce zostać aktorką

Katarzyna Pakosińska przybyła do studia Dzień Dobry TVN wraz z córką Mają Wiaderny, by porozmawiać o zawodowych planach 19-latki. Artystka kabaretowa w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem zaznaczyła, że jej latorośl tuż po maturze zdecydowała się na tzw. gap year, czyli przerwę od obowiązków pomiędzy ważnymi etapami w życiu. Chwilowe wytchnienie miało pozwolić dziewczynie w odkryciu własnych pragnień. Maja Wiaderny przeznaczyła ten czas na przygotowania do egzaminów wstępnych do szkoły teatralnej.

- Jest to spore zaskoczenie, ponieważ tworzyłam taką historię, że to nie jest łatwy zawód. I Maja widziała, że bycie na scenie wiąże się nie tylko z wytuszowaną rzęsą, piękną suknią i światłami rampy, tylko że matka jest niedospana, że jest niedojedzona, że jest zaganiana, że nie ma wolnego wtedy, kiedy powinno być to wolne -tłumaczyła gwiazda.

Jednak trudno się dziwić, że 19-latka pragnie podążać utorowaną przez matkę drogą, skoro od najmłodszych lat była zabierana na jej występy i dorastała w artystycznym towarzystwie. - Nie mam koloryzowanego obrazu, dlatego jestem pewna, że chcę to robić - zapewniła Maja.

Jaką matką jest Katarzyna Pakosińska?

Artysta kabaretowy potrafi poprawić nastrój wielu widzom, jednak prezentowane na scenie żarty i dobre poczucie humoru nie muszą wcale przekładać się na życie prywatne występującego. Maja Wiaderny przyznała, jak wygląda życie pod jednym dachem z popularną rodzicielką.

- Zawsze po występie jest zmęczenie. Nigdy nie można oczekiwać od mamy, że wróci z występu i dalej będzie rozbawiać wszystkich wokół. (...) Przed premierą dwa metry odstępu, nie odzywać się, nie podchodzić - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości