Michael Bublé o walce z chorobą syna. Sandra Hajduk-Popińska: "Dawno nie słyszałam o takim oddaniu"

Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Popularny piosenkarz Michael Bublé w poruszającym wywiadzie opowiedział o swoim synu Noah, który walczył z rakiem wątroby. Mówił też, jak zmieniło się życie jego rodziny. - Mało jest takich par - skomentowała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Michael Bublé o chorobie syna

Michael Bublé - znany m.in. z coverów Franka Sinatry czy The Beatles - jest mężem argentyńskiej aktorki Luisany Lopilato. Para doczekała się czworga dzieci. W 2016 roku u najstarszej pociechy - wówczas 3-letniego Noah - lekarze zdiagnozowali złośliwego guza wątroby. Po latach piosenkarz w rozmowie z magazynem "Red" opowiedział o walce z chorobą syna.

- Artysta nie jest tym typem gwiazdy, która wyziera z każdej okładki kolorowego magazynu, a jednak zdecydował się na bardzo intymny wywiad dotyczący choroby najstarszego synka. [...] Walka o tego synka właściwie zdominowała życie Michaela. On w pięknych słowach mówi o tym, że wcześniej, ponieważ jest wielkim artystą rozpoznawanym na scenie, miał bardzo wybujałe ego, [...] a teraz to się zmieniło - relacjonowała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Dziś chłopiec ma dziewięć lat, a nowotwór jest w remisji. - Udało się wygrać tę dotychczasową batalię o życie Noah - podkreśliła dziennikarka.

Choroba syna wywróciła życie rodziny Michaela Bublé o 180 stopni

Walka z rakiem zmieniła życie całej rodziny.

- Żona Michaela jest aktorką i nauczyli się godzić swoje kariery, nie wchodzić sobie w drogę, a jednocześnie spędzać jak najwięcej czasu razem. Jak to robią? Otóż jak Luisana gra na planie filmu, Michael rezygnuje z tras koncertowych, jedzie na plan i opiekuje się dziećmi. Z kolei gdy on jest w trasie koncertowej, ona rezygnuje z propozycji filmowych. Powiem wam, że dawno nie słyszałam o takim oddaniu w świecie show-biznesu. W ogóle chyba mało jest takich par. Ciągle mówimy o rozstaniach, nieudanych związkach... - podsumowała Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Andrew Chin/Getty Images

Pozostałe wiadomości