Gorące tematy

22-letnia Natalia zaśpiewała z Michaelem Buble!

Gorące tematy

Natalia Welc podczas koncertu Michaela Buble w Łodzi, spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Zaśpiewała razem ze swoim idolem! O tym niezwykłym przeżyciu Natalia opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

Spełniając marzenia

19 września w Łodzi odbył się koncert Michaela Buble. Wokalistka rozmawiając z publicznością zauważył baner, na którym było napisane „Michael, sing with me”. Buble go zauważył i podszedł do właścicielki plakatu. Była nią Natalia Welc, 22-letnia studentka medycyny, która na koncert przyszła razem z mamą.

Śpiewanie do jej pasja

Natalia mówi o sobie, że jest muzycznym samoukiem. W dzieciństwie tańczyła, ale kiedy poszła na studia, postanowiła rozwijać swoją drugą pasję, jaką był od zawsze śpiew. Na lekcje śpiewu zaczęła uczęszczać jesienią zeszłego roku.

Moją największą inspiracją i ulubionym wokalistą był jednak od dziecka Michael Buble. Byłam na dwóch jego koncertach. Choć od dawna marzyłam, by z nim zaśpiewać, nie miałam odwagi, by zrobić coś w tym kierunku. Przed koncertem w Łodzi przygotowałam baner z napisem „Michael sing with me” na tle polskiej flagi.

Kiedy Buble zwrócił się do Natalii, ona zaśpiewała piosenkę „Dream a little dream of me”.

To jest taki klasyk. Przygotowując się do koncertu i słuchając jego playlist, przypomniało mi się, że kiedyś Michael zaśpiewał właśnie tę piosenkę.

Natalia zaśpiewała również w studiu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak jej wyszło!

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości