Gwiazdy

Szczęśliwa rodzina Michaela Bublé. 7-letni syn piosenkarza pokonał raka wątroby

Gwiazdy

Aktualizacja:

Michael Bublé i jego żona Luisana Lopilato czekali na ten moment od czasu, kiedy dowiedzieli się o chorobie synka. Gdy Noah miał trzy lata, zdiagnozowano u niego nowotwór wątroby. Na szczęście wspólnymi, rodzinnymi siłami chorobę udało się pokonać. Piosenkarz opublikował na Instagramie wzruszający filmik, na którym widać radosnego i pełnego sił chłopczyka.

Noah Bublé chory na raka wątroby

W listopadzie 2016 roku kanadyjski wokalista poinformował fanów o tragedii, która go spotkała. U 3-letniego synka Noah zdiagnozowano nowotwór wątroby.

Jesteśmy zdewastowani ostatnią diagnozą naszego starszego syna Noah, który obecnie jest na kuracji w Stanach. Zawsze dużo mówiliśmy o tym, jak ważna jest dla nas rodzina i nasza miłość do dzieci. Luisana i ja zawiesiliśmy nasze działania zawodowe, by poświęcić jak najwięcej naszego czasu i uwagi temu, by pomóc Noah wydobrzeć. W tym trudnym czasie prosimy tylko o wasze modlitwy i poszanowanie naszej prywatności. Przed nami długa i trudna droga, ale liczymy, że z pomocą rodziny, przyjaciół i fanów na całym świecie, wygramy tę bitwę, jak Bóg da!

- pisał wówczas Michael na swoim profilu facebookowym.

W związku z chorobą synka, muzyk oraz jego żona, która jest aktorką, zrezygnowali z kontynuowania swoich karier. Michael Buble odwołał wszystkie koncerty, nie nagrywał też nowych singli.

Początkowa chemioterapia nie dawała u Noah żadnych efektów. Zdecydowano się więc na operację, która pomogła chłopcu pokonać chorobę.

Syn Michaela Bublé pokonał chorobę

Pierwsze informacje o tym, że chłopiec wyzdrowiał, podała siostra Luisiany, Daniela Lopilato. W telewizyjnym programie Nostros przeczytano jej list, w którym informowała o tym, że Noah pokonał raka. Daniela Lopilato jest specjalistką od zdrowego odżywiania i czuwa nad tym, by chłopiec miał zdrową, zbilansowaną dietę.

Teraz mogliśmy zobaczyć w końcu szczęśliwą rodzinę, a przede wszystkim - pełnego sił Noah! Michael Bublé opublikował instagramową relacji video, z której wynika, że 7-letni obecnie chłopiec ma się świetnie.

Na filmiku widzimy jedynie Noah. Piosenkarz i jego żona mają jeszcze synka Eliasa i córkę Vidę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości