Jej ojciec zginął, gdy miała tylko 6 lat. Córka Waldemara Goszcza jest już dorosłą kobietą

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Telemagazyn.pl
Waldemar Goszcz

Waldemar Goszcz był popularnym aktorem. Widzowie mogą kojarzyć go z roli w serialu "Adam i Ewa". W 2003 roku artysta zginął w wypadku samochodowym pod Ostródą. Jego córka Wiktoria miała wówczas sześć lat. Dziś jest już dorosłą kobietą. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Kim był Waldemar Goszcz?

24 stycznia minęło dokładnie 20 lat od śmierci Waldemara Goszcza. Popularny aktor, model i piosenkarz z Wolborza ogromną popularność zdobył dzięki roli w serialu "Adam i Ewa", ale to nie jedyne znaczące osiągnięcia tego artysty.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku” Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Aktor spełniał się też w roli modela. Brał udział w pokazach słynnych projektantów czy reklamach telewizyjnych. Prężnie rozwijał karierę muzyczną - najpierw w boysbandzie, a później solo. 24 stycznia 2003 roku media doniosły o tragicznym wypadku samochodowym, do którego doszło pod Ostródą. Autem jechali także Radosław Pazura i Filip Siejka. Niestety 29-letni Waldemar nie przeżył czołowego zderzenia.

Córka Waldemara Goszcza

W chwili śmierci Waldemara Goszcza jego córka miała sześć lat. Dziś jest już dorosłą kobietą. 26-latka poszła w ślady ojca i również osiąga sukcesy w zawodzie modelki. Wiktoria Zuzanna Goszcz podpisała kontrakt z międzynarodową agencją, a jej zdjęcia pojawiły się we francuskim "Eclair Magazine". Wystąpiła też podczas jednego z pokazów Macieja Zienia.

Prywatnie córka Waldemara Goszcza jest już żoną i matką. Razem z mężem wychowuje pociechę, która przyszła na świat w 2021 r. Oprócz tego prowadzi także konto parentingowe, na którym porusza tematy związane z wychowywaniem dzieci. Okazuje się, że studiuje także psychologię.

- Jestem mamą kilkumiesięcznego Stasia i dwóch futrzastych kociaków. Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu. Do tego stopnia, że z dnia na dzień postanowiłam wyrzucić moje badanie magisterskie do kosza i zacząć pracę od nowa. Po 5 latach jestem (post pisany był w maju 2021 r. - przyp. red.) na ostatniej prostej do otrzymania tytułu magistra psychologii. Poza tym, interesuję się modą i gotowaniem. Od niedawna umiem nawet piec torty - napisała na swoim Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Telemagazyn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości