Gwiazdy

Córka Joanny Krupy już chodzi! Modelka pokazała wideo, jak Asha stawia pierwsze kroki

Gwiazdy

Joanna Krupa z córką Ashą

Córeczka Joanny Krupy niedawno obchodziła swoje pierwsze urodziny, a teraz modelka ma następną okazję do świętowania. Okazuje się bowiem, że mała Asha stawia już pierwsze kroki. Prowadząca "Top Model" opublikowała na swoim Instagramie urocze wideo.

Pierwsze kroki córki Joanny Krupy

Bez wątpienia Asha jest oczkiem w głowie rodziców. Roczna już pociecha skradła nie tylko serca Joanny i Douglasa, ale też internautów. Dziewczynka bowiem często gości na zdjęciach w mediach społecznościowych modelki i wywołuje zachwyt u jej fanów.

Teraz dumni rodzice uwiecznili kolejny przełomowy moment w rozwoju córeczki. Opublikowali filmik, na którym Asha - usiłując dosięgnąć zabawkę, którą zabiera jej mama - stawia swoje pierwsze kroki .

Asha i jej nowy przyjaciel Rovee biegną razem podbijać świat!

- podpisała wideo Joanna Krupa.

Zachwyceni internauci twierdzą: "Mała jest cudna. Rośnie modelka po mamci" czy "Rozkoszna, piękna dziewczynka". Wyrażają również zaskoczenie, że Asha tak szybko się rozwija: "Wow, ona już chodzi?! Moja córka urodziła się 18 października 2019 i jeszcze nie zrobiła pierwszego kroku".

Wychowywanie Ashy

Joanna i Douglas dokładają wszelkich starań, aby przekazać Ashy swoje wartości już od najmłodszych lat. Dla modelki ważne jest, by jej pociecha była przede wszystkim wrażliwa na krzywdę zwierząt. Z tego powodu kilka tygodni temu zabrała ją do ośrodka, w którym ratuje się świnie, osły i kozy.

- Uczymy współczucia od młodego wieku - napisała Joanna Krupa pod zdjęciem Ashy ze zwierzętami.

Para stara się także rozwijać w małej różne pasje. Gdy ostatnio prowadząca "Top Model" opublikowała zdjęcie córki z czerwoną piłką futbolową, fani dociekali, czy pociecha gwiazdy nie zostanie przypadkiem gwiazdą piłki nożnej.

Joanna Krupa: "Na razie moim marzeniem jest to, żeby malutka była zdrowa i żeby uspokoiło się to, co się dzieje na świecie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości