Gwiazdy

Colin Farrell świętuje 45. urodziny. Trzy ciekawostki, o których na pewno o nim nie wiecie

Gwiazdy

31 maja Colin Farrell obchodzi 45. urodziny. Z tej okazji Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN przygotowała mniej znane fakty z życia aktora. Wiecie, kto był jego miłością życia?

Colin Farrell - 45. urodziny i blisko 50 ról na koncie

Colin Farrell to irlandzki aktor, który szybko rozwinął swoją karierę. Po raz pierwszy pojawił się na srebrnym ekranie w serialu BBC "Ballykissange". Następnie jego talent został doceniony za rolę oficera w dramacie "Wojna Harta". Później Steven Spielberg obsadził go w produkcji "Raport mniejszości", w którym zagrał u boku Toma Cruise'a. Obecnie na swoim koncie ma blisko 50 ról w filmach fabularnych.

Natomiast w Polsce o Colinie Farrellu zrobiło się głośno nie tylko za sprawą produkcji, w jakich występował, ale i związku z Alicją Bachledą-Curuś, z którą ma syna Henry'ego Tadeusza. Choć miłość nie przetrwała próby czasu, to historia ta co jakiś czas przypominana jest w mediach. To są jednak znane fakty, przyjrzyjmy się zatem ciekawostkom.

Colin Farrell - nieznane fakty z życia aktora

Sandra Hajduk z okazji urodzin Colina Farella przygotowała trzy mniej znane informacje na jego temat. Okazuje się, że zanim został aktorem, miał na siebie zupełnie inne pomysły.

Colin Farrell miał zostać piłkarzem

Ojciec aktora - Eamon Farrell był irlandzkim piłkarzem grającym w latach 60. XX w. w klubie Shamrock Rovers. I co ciekawe, Colin miał iść jego śladami. Ochoczo grał w piłkę, ale do czasu. – Mając lat 16, powiedział, że za bardzo lubi imprezowanie, a sportowiec to musi trenować – wyjawiła Sandra Hajduk.

Muzyczna kariera

- Colin Farrell był członkiem zespołu Boyzone. Śpiewał fatalnie, więc nawet nie chciałam prezentować jego umiejętności wokalnych, bo są kiepskie – powiedziała wprost dziennikarka. W sieci przeczytamy również, że ponoć członkowie zespołu obawiali się, że jego postać zdominuje boysband.

Wielka miłość

Colin Farrell ma za sobą wiele związków, m.in. z Amelią Warner, Angeliną Jolie czy modelką Kim Bordenave. Natomiast w jednym z wywiadów wyjawił, że jego wielką miłością była Elizabeth Taylor. – Była ona platoniczna. Nigdy nie została skonsumowana, ale podobno byli w bardzo bliskiej relacji. Marzył o tym, by być jej 8. mężem – zdradziła dziennikarka.

Zobacz także:

Baby shower Klaudii Halejcio w stylu boho. Wśród gości Patricia Kazadi

Nowa misja Ewy Chodakowskiej. Jej program treningowy dla dzieci budzi wątpliwości. Co na to trenerka?

Jego największy hit znają wszyscy. Dla kogo powstał utwór "True"?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości