"Co słychać?" wkrótce na antenie TVN Style. Jak wyglądają kulisy programu?

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Magda Nabiałczyk
W TVN Style będzie wiadomo „Co słychać?”
W TVN Style będzie wiadomo „Co słychać?” Dzień Dobry TVN
wideo 2/25

TVN Style właśnie rusza z nowym programem informacyjnym. Ekipie Dzień Dobry TVN udało się podejrzeć kulisy powstawania produkcji. - Będziemy pokazywać osiągnięcia w medycynie, najnowsze rzeczy dotyczące zdrowia, mówić o urodzie, o modzie, o sprawach dotyczących show-biznesu - zapowiada jedna z prowadzących, Dorota Wellman.

"Co słychać?" na TVN Style. O czym będzie program?

3 kwietnia na antenie TVN Style swoją premierę ma program informacyjny "Co słychać?", w którym prezentowane będą wiadomości ze świata urody, mody, medycyny czy show-biznesu. Ekipa pracująca nad przygotowaniem przedstawianych treści zaliczyła już pierwsze zdjęcia próbne.

Jedną z prowadzących "Co słychać?" będzie ceniona i doświadczona dziennikarka Dorota Wellman. - Ja jestem emerytem i rencistą, czyli najstarsza w tej grupie i najstarsza też stażem w TVN Style, ale są nowe, młode osoby - zaznaczyła prezenterka.

Prowadzące "Co słychać?". Kogo zobaczymy na antenie oprócz Doroty Wellman?

Wspomniane przez Dorotę Wellman "nowe, młode osoby" to trzy kobiety, które na co dzień trudnią się niezwiązanymi z dziennikarstwem telewizyjnym profesjami. Mowa o studentce aktorstwa Dagmarze Bryzek, dziennikarce radiowej Kasi Węsierskiej oraz zawodniczce MMA Karolinie Owczarz.

- Bardzo się cieszę, że mogę tworzyć taki pogram bardziej skierowany do kobiet. Jest to dla mnie super. Nie ma co ukrywać, sport jest dla mnie priorytetem. Na pewno jest to jakiś dodatkowy obowiązek, ale ja się cieszę, że taki obowiązek, który daje mi totalnie odskoczyć od tego, czym się zajmuję na co dzień - wyznała ostatnia z wymienionych prowadzących.

- To jest dla mnie trochę nowa przestrzeń, bo dotychczas działałam przede wszystkim w radiu, więc dla mnie to jest kolejne pole, bo już nie tylko słychać, ale też widać. Łapię się na pewnych rzeczach, takich jak np. ustawienie stóp, które jest dosyć ważne w kadrowaniu, a które w radiu absolutnie nie ma żadnego znaczenia - przyznała przed kamerami Dzień Dobry TVN Kasia Węsierska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Magda Nabiałczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości