Programowy start sezonu w TTV. Jakie niespodzianki czekają na widzów?

Źródło:
mat. prasowe
Wiosna 2023 w TTV
Wiosna 2023 w TTVTTV/x-news
wideo 2/4

Rusza wiosenna ramówka TTV. Na antenę powrócą uwielbiane przez widzów programy, a razem z nimi - ich bohaterowie. Nie zabraknie też nowych twarzy i gorących nowości.

Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TTV. Na antenie pojawią się nowości, jak również długo wyczekiwane kontynuacje znanych i lubianych formatów. Jakie atrakcje czekają na widzów?

Wiosna na antenie TTV: "Gogglebox. Przed telewizorem"

Od ponad ośmiu lat poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym: porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy "Gogglebox. Przed telewizorem". To niekwestionowany hit stacji, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę.

Nowa odsłona "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawi się na antenie TTV już 27 lutego. Program emitowany będzie w poniedziałki o godz. 22:00.

Wiosna na antenie TTV: "Zakup w ciemno"

"Zakup w ciemno" to nowy reality show prosto z hal magazynowych wypełnionych towarami od wielkich sieci handlowych oraz produktami ze zwrotów konsumenckich. W każdym odcinku kilku doświadczonych handlarzy i nie obawiających się ryzyka sprzedawców konkuruje ze sobą walcząc o zdobycie najbardziej wartościowego towaru.

Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Za niewielkie pieniądze mogą trafić na markowe ciuchy, drogą elektronikę, ale mogą też spektakularnie przeszarżować. Po wygranej licytacji dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i policzą, ile zarobili lub stracili. W tym fachu bez ryzyka nie ma prawdziwego zysku.

"Zakup w ciemno" pojawi się na antenie TTV już 1 marca. Program emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Wiosna na antenie TTV: "Mamma mia!"

Mówi się, że mama zawsze wie lepiej, a do jakich wniosków dojdą bohaterowie nowego programu "Mamma mia"? W każdym odcinku poznamy parę, która przez parę dni będzie gościć w swoim domu teściową. Wizyta starszej pani niczym nie będzie odbiegać od normy, którą wszyscy znamy z życia, jak i z dowcipów o teściowych. Ile mają one wspólnego z prawdą? Kilkudniowe spotkanie obu stron sprawdzi i przetestuje relacje łączące rodziny ze swoimi teściowymi. Czy porady i cenne wskazówki ze strony "mamusi" sprawdzą się? Jak znaleźć równowagę, by wszyscy czuli się komfortowo? W tym programie przekonamy się czy z rodziną naprawdę wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu.

"Mamma mia!" pojawi się na antenie TTV już 1 marca. Program emitowany będzie w środy o godz. 22:00.

Wiosna na antenie TTV: "Życie na kredycie"

Drożyzna i galopujące ceny spędzają sen z powiek wielu Polakom. W trudnej sytuacji znaleźli się również bohaterowie "Życia na kredycie", którzy w pierwszym sezonie programu na oczach widzów postanowili zrobić finansowy rachunek sumienia. Wcześniej nie kontrolowali na co wydają pieniądze i nie potrafili o nich rozmawiać. Jak potoczyły się ich losy? Widzowie poznają także dwie nowe rodziny borykające się z topniejącymi oszczędnościami. 

Nowa odsłona "Życia na kredycie" już od 2 marca na antenie TTV. Program emitowany będzie w czwartki o godz. 22:00 (dwa odcinki).

Wiosna na antenie TTV: "Diabelnie boskie"

Bohaterkami najnowszego programu TTV są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to... nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury

W nowym reality show widzowie zobaczą m.in. Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz oraz Julię von Stein. Pojawią się także zupełnie nowe twarze: Alex - do niedawna mieszkająca w Londynie singielka, jak również Karina, która na co dzień żyje w Hiszpanii. 

Premiera formatu już 3 marca na antenie TTV. Program emitowany będzie w piątki o godz. 22:05 (dwa odcinki).

Wiosna na antenie TTV: "99 - gra o wszystko. VIP 3"

Jeden z ulubionych programów powraca. Nowością nadchodzącej serii będzie zaproszenie do programu nie tylko osób znanych z anteny TTV. W zupełnie nowych zadaniach, w których liczyć się będzie spryt, sprawność i odrobina szczęścia, wezmą udział również ich drugie połówki. Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji czy zwycięży chęć wygranej? Zasady są jasne: ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, kończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? 

"99 - gra o wszystko. VIP 3" już od 4 marca na antenie TTV. Program emitowany będzie w soboty o godz. 22:00.

Wiosna na antenie TTV: "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka"

Malwina Wędzikowska, żyjąca na walizkach stylistka, przekroczyła 40. rok życia i chce przyjrzeć się temu, co jej umknęło oraz czego nie nauczyła się od swojej mamy. Moment jest sprzyjający, niedawno pani Ewa przeszła na emeryturę i planuje przeprowadzić się na mazurską wieś. Małymi krokami chce przeobrazić zaniedbane gospodarstwo w Karwicy w prawdziwy dom. Przed obiema kobietami spore wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy po dwudziestu latach spędzą ze sobą dłuższy czas.

Malwina pomoże w pracach porządkowych i ramię w ramię z mamą spróbują doprowadzić gospodarstwo do lepszej formy. Prawdziwym testem dla nich będzie jednak próba zrozumienia drugiej strony. W jakiej formie będzie ich relacja po dwóch tygodniach wspólnego pobytu?  

"Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka" już od 5 marca na antenie TTV. Program emitowany będzie w niedziele o godz. 22:00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości