Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 27 lat. Internauci: "Po ubiorze nie widać różnicy"

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Martyna Wojciechowska o początkach w telewizji
Martyna Wojciechowska o początkach w telewizji
Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą Werner
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
"Młoda gniewna" - tak Martyna Wojciechowska z perspektywy czasu określiła dziewczynę, którą była prawie trzy dekady temu. Podróżniczka opublikowała w sieci swoją fotografię z końca lat 90. i opowiedziała o początkach kariery medialnej. - Moda wraca - skomentowali zaskoczeni internauci.

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed lat

Dziś jest znaną i cenioną dziennikarką oraz podróżniczką, ale jak podkreśla, w młodości wcale nie marzyła o pracy w telewizji. Rozwój kariery medialnej był wypadkową działań, które podejmowała z kiełkującej od nastoletnich lat pasji do motoryzacji. Martyna Wojciechowska po raz kolejny przypomniała swoim fanom, że życie potrafi być nieprzewidywalne. Opublikowała na Instagramie archiwalną fotografię z końcówki poprzedniego wieku (miała wtedy około 22 lat) i w dużym skrócie opisała swoją drogę do sławy.

- Młoda gniewna. To ja na samym początku pracy w telewizji, jeszcze przed TVN, jakiś 1996 albo 1997 rok. Odkąd pamiętam, byłam zakochana w motoryzacji, ale nigdy nie planowałam i nie chciałam pracować w mediach. Motocykle, samochody - to był mój żywioł. W wieku 17 lat miałam już sportową licencję wyścigową. Zajmowałam się tym z PASJĄ, która bardzo naokoło, ale doprowadziła mnie na krańce świata, bliżej ludzi niż maszyn. Dziś, blisko 30 lat później mogę tylko dodać, że nie wymyśliłabym sobie tego życia, które mam, bo moja wyobraźnia nie sięgała tak daleko. Warto robić swoje - zapewniła gwiazda.

Martyna Wojciechowska pokazała archiwalne zdjęcie - komentarze

Najwięcej emocji wśród internautów wzbudziło dołączone do opisu zdjęcie dwudziestoparoletniej Martyny Wojciechowskiej. Młoda fanka motoryzacji zapozowała wówczas na tle żółtego samochodu ubrana w krótki, odsłaniający brzuch, czarny top, jasne dżinsy z szerszą nogawką oraz białe, stylowe buty na kwadratowym obcasie.

Użytkownicy Instagrama docenili naturalną urodę dziennikarki. Zauważyli też, że trendy zataczają koło i po latach ponownie wkraczają do obiegu.

- Czyli od zawsze była pani taką piękną kobietą.

- Moda wraca.

- Po ubiorze nie widać różnicy, czy lata dziewięćdziesiąte, czy aktualne. Wspaniała, piękna dziewczyna - zaznaczyli w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości